חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ע
עיר של שוטרים
קארין סלוטר
אטלנטה 1974. זה היום הראשון של קייט מרפי בתור שוטרת. היא תעשה הכול כדי שהוא לא יהיה היום האחרון שלה. גם למגי לוסון, שותפתה הוותיקה יותר, לא יהיה קל לחזור הביתה בשלום. יש רוצח שמטיל אימה בעיר והוא רוצח שוטרים.
עיר מקלט
ליעד שהם
מי רצח את מיכל פולג? כשהיא נמצאת ללא רוח חיים בדירתה ועל גופתה סימני אלימות קשים, חייבת ענת נחמיאס, שוטרת מוכשרת ורגישה שזו חקירת הרצח הראשונה שלה, להבין מה עבר על מיכל בימים שלפני מותה. אילו כוחות אדירים העירה מרבצם הפעילה החברתית הנמרצת? האם אחד ממבקשי המקלט שלהם סייעה עומד מאחורי הפשע? מיהו הבנקאי המסתורי שאחריו רדפה, ומה פשר הראיות הסותרות שנמצאו בזירה?
עמוק מבפנים
רוני דונביץ`
ראש חוליה של המוסד נתפסת בטורקיה בבואה להעלים את גופתו של גנרל איראני שנחטף, נחקר ועונה. תפיסתה מציתה שרשרת משברים ברחבי אירופה ואסיה ואת הריגתם, בזה אחר זה של אנשי טבעת הניבלונגים, רשת רדומה של סוכני מוסד בעלי כיסוי מושלם
גפן, אדיבה , עד שהמוות ירקוד בינינו‏
עד שהמוות ירקוד בינינו‏
אדיבה גפן
מי רצה במותה של מלכת המחול הקלאסי? גופתה של אלינור נמצאה השכם בבוקר באחוזה מסתורית בגליל. מיקי וייסברג-שור, המנהלת החדשה של סנדאות המחול באחוזה, בקושי הספיקה להכיר את אלינור, השליטה האמיתית של האחוזה, וכבר הספיקה להסתכסך איתה. כמו כולם.
פריסט, כריסטופר , עולם הפוך‏
עולם הפוך‏
כריסטופר פריסט
הלווארד מאן היה בן שש מאות וחמישים מילין במערכת הזמן של עיר כדור הארץ, כאשר עזב לנצח את עולם התמימות שבו חי, כדי לעבוד כמפקח-העתיד בעולם זר שבו הכול נראה תחילה מוכר אך בהמשך התברר כשונה באורח מוזר ביותר. זהו עולם הפוך. זוהי פלנטה שמימדיה אינסופיים בתוך יקום שגבולותיו סופיים. זה נראה כמו עולמנו.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ