חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
כזאתי היא החיים
צבי זמורה
אָפֵּרִיטִיף הָרִימוּ רֹאשׁ שָׁמַיְמָה נִצְחַק, צְחוֹקָהּ בַּצִּבּוּר בְּשִׁירְצְחוֹק וּמְצִלְתַּיִם צְחוֹק מֵאֶרֶץ צְחוֹק הַכֹּל מִכֹּל כֹּה מַצְחִיק צְחוֹק בַּצַּד מִלְּפָנִים וּמֵאָחוֹר מִלְּמַעְלָה וּמִלְּמַטָּה אַף הַמֵּתִים דּוֹמֶה צוֹחֲקִים עָלֵינוּ מֵהַדּוּמָה בֵּינְתַיִם הָבָה נִצְחַק עַד דְּמָעוֹת.
כוח סוס
רוני סומק
רוני סומק נולד ב-1951 בבגדד, הועלה ארצה ב-1953. למד רישום במכון אבני וספרות ופילוסופיה יהודית באוניברסיטת תל-אביב. היה מדריך חבורות רחוב ובשנים האחרונות מלמד ספרות ומנחה סדנא לכתיבה יוצרת
בנאי, יוסי , כשאמא שלי היתה מלכה
כשאמא שלי היתה מלכה - אלבום
יוסי בנאי
תמונות ילדות קסומות מאחת משכונותיה הפיוטיות של ירושלים. דמויות חסד, מנהגים, אורחות חיים אציליים, והכול מבעד לשונו החמה והאוהבת של יוסי בנאי
ראב, אסתר , כל השירים‏
כל השירים‏
אסתר ראב
בכרך אסתר ראב, כל השירים, כונסה לראשונה כל יצירתה השירית של אחת המשוררות החשובות ביותר בשירה העברית החדשה. נכללו בו הספרים שהופיעו בחייה, קמשונים, שירי אסתר ראב ותפילה אחרונה ועליהם נוספו שני מחזורים חדשים, מתוך העיזבון, שירים מבין הזמנים והוציאני אלוה. בן-אחיה, הסופר אהוד בן עזר, אסף וההדיר את הכרך כולו.
גפן, יהונתן , כמה מילים‏
כמה מילים‏
יהונתן גפן
מה שאמרתי לך עם דפדוף ראשון בשיריך, שעה שקבלתי את הספר מידך, יכול אני לחזור ולומר לך עכשיו לא מתוך פתיעה ופליאה של התרשמות, אלא כדבר של ודאות ברורה. ככל שהוספתי לקרוא בשירים, לא נמוג רגש ההפתעה והוא קיים גם עכשיו, כמי שקיבל קביעות.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ