חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
יש מצב
סם סומרס
בספרו יש מצב מתאר סם סומרס את כוחן העצום של הסיטואציות בקשת רחבה של תחומים ומספק תובנות מפתיעות שיאפשרו לכם לקבל החלטות טובות יותר ולהבין טוב יותר את עצמכם ואת העולם סביבכם.
גולדברג, יואל , יבש לתמיד‏
יבש לתמיד‏
יואל גולדברג
יבש לתמיד עונה על כל השאלות האל ועל שאלות אחרות באופן מסודר, בהיר, אמין ומדויק. הספר גם מביא בפני הקורא את המחקרים והתאוריות המעודכנים ביותר ונותן, לראשונה, תשובה מסודרת על הקשר בין ההסברים הפיזיולוגיים להסברים הפסיכולוגיים.
סטור, אנתוני , יונג‏
יונג‏
אנתוני סטור
קרל גוסטב יונג תרם תרומה גדולה, רבת ערך ומקורית לפסיכולוגיה. אולם כתביו הקשים לקריאה, ואחדים מרעיונותיו הנראים במבט ראשון עמומים ולא-בהירים, גרמו לכך שלא זכה מעולם להערכה שהיה ראוי לה. בחינה שוטפת ובהירה של הפסיכולוגיה האנליטית של יונג, המובאת בספר זה, מוכיחה שרעיונותיו לא רק ניתנים להבנה בקלות אלא שהם עדיין בעלי משמעות מיוחדת לחיים בתקופתנו.
סאקס, אוליבר , יקיצות
יקיצות
אוליבר סאקס
בראשית שנות ה-20 פרצה מגפה רחבת היקף שזכתה לכינוי העממי מחלת השינה. הווירוס גורם המחלה תקף עשרות אלפי אנשים ששקעו לתוך קיפאון. שנות דור לאחר מכן, בסוף שנות ה-60, התגלתה התרופה המקיצה, אל-דופא. יקיצות מספר את סיפורם המדהים של 20 מן החולים, שהקיצו לאחר 40 שנות שינה. "למה, לעזאזל, לא יכולתי למות כילד," זועק רולאנדו פ., אשר מגיל 30 חודשים ועד שמלאו לו 40 היה שקוע בשינה.
בן-זאב, אהרון , ישר מהלב‏
ישר מהלב‏
אהרן בן-זאב
פרופ` אהרון בן-זאב מנתץ את התפיסה המקובלת ולפיה רגשות הם בלתי-הגיוניים במהותם, מעין סרח עודף אבולוציוני המשבש את תפקודנו היומיומי והמוסרי. בן-זאב מוכיח את חשיבותם הרבה של הרגשות בקבלת החלטות, בהכוונת התנהגותנו ובתפקודנו החברתי והמוסרי – בקיצור, בהפיכתנו ליצורים בעלי אינטליגנציה רגשית. הרגשות מעניקים טעם לחיים.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ