חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ישראל, דור ההתהוות
אריאן אשר (עורך)
ירושלים
סימון סבאג מונטיפיורי
כיצד קרה שעיר קטנה ונידחת נעשתה לעיר הקודש ולמרכז העולם? כיצד קרה שעיר שאין לה ערך אסטרטגי נעשתה משאת נפשן של אימפריות רבות כל כך? בספרו ירושלים: הביוגרפיה מצייר ההיסטוריון סיימון סבאג מונטיפיורי ביד אמן את סיפורה של העיר היחידה שקיימת פעמיים – בשמים ועלי אדמות.
יתומי סטלין
יתומי סטלין-שלושה דורות של אהבה ומלחמה
אואן מתיוס
ביום קיץ אחד ב־1937 נפרד הקומיסר הצעיר בוריס ביביקוב משתי בנותיו בנשיקה ומיהר למכונית השרד השחורה שחיכתה לו בחוץ. מאז משפחתו לא ראתה אותו עוד. חבר המפלגה המסור, שנעצר בידי המשטרה החשאית של סטלין, הודה בסדרת פשעים מופרכים נגד המהפכה.
שפיר, שלמה , יד מושטת‏
יד מושטת‏
שלמה שפיר
חרף הנטל הכבד המוסיף לרבוץ על יחסי גרמניה והעם היהודי יש לתנועת העבודה גרמנית מערכת קשרים מסועפת עם ישראל ועם תנועת העבודה בארץ. מערכת קשרים זו היא נדבך מוצק במכלול היחסים בין שתי המדינות, שאף עמד במבחן של משברים וחילוקי דעות מדיניים.
יעבץ, צבי , יוליוס קיסר‏
יוליוס קיסר‏
צבי יעבץ
ההיסטוריון פרופסור צבי יעבץ בוחן בספרו זה את אחת הדמויות המרתקות ביותר בהיסטוריה המערבית. המחקר אודות יוליוס קיסר אינו נדלה וגם המחבר מוצא פנים חדשות בדמותו ובתדמיתו. הוא מתבונן באישיותו הכריזמאטית מזוויות ראייה חדשות, מבלי להתעלם מן העובדה שקיסר היה גם שר צבא מזהיר ואיש ספרות מעולה.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ