חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
טוטם הזאב
ז'יאנג רונג
טוטם הזאב הוא זהו תיאור יפהפה ומרגש של אדמה ותרבות שאינן קיימות עוד, ציור דיוקן רב-עוצמה של סין המודרנית ותובנה מרתקת ביחס לראייתה של הארץ את עצמה, את ההיסטוריה שלה ואת אנשיה.
קלאוול, ג
טאי-פאן‏
ג׳יימס קלאוול
העלילה מתרחשת בתחילת המאה ה-19 כאשר סוחרים והרפתקנים אירופאיים מתחילים לגלות את נבכיה של סין, הארץ הגדולה בעולם, העשירה כל כך והמסוכנת כל כך לזרים. האימפריה העצומה חשופה לכובש שיוכל לנצל את חולשותיה הרבות ולהכריע אותה אך המוות אורב לחלשים, למהססים ולכל אלה שאינם בקיאים באורח החיים של המזרח.
בארבר, נואל , טאנאמרה‏
טאנאמרה‏
נואל בארבר
סיפורם המופלא והמרתק של זוג אוהבים ושל שתי שושלות נכבדות – האחת בריטית, האחרת סינית – וכיצד הפער החברתי המפריד בין האוהבים נעלם בלהט התשוקה המאחד אותם
רות, יוזף , טאראבאס‏
טאראבאס‏
יוזף רות
גיבורו של הרומן טאראבאס הוא קצין רוסי. בעלילה ממלאים יהודים תפקידים גורליים; הפונדקאי היהודי, שטאראבאס עומד משתאה מול כוח ההישרדות שלו; שמריה, שמש בית הכנסת, המשמש מעין יד-גורל, המשנה את חייו של טאראבאס מן הקצה אל הקצה. חיי הצבא הרוסי בשלהי המהפכה, פוגרום דמים ביהודים, אמונות טפלות ומעשי-נסים, יחסי אבות ובנים, חיי נדודים – כל אלה מתוארים בידי יוזף רות בלשון ציורית, חסכונית ובהירה.
מאייס, פרנסס , טוסקנה היפה‏
טוסקנה היפה‏
פרנסס מאייס
טוסקנה היפה , ספר ההמשך לתחת שמש טוסקנה, הוא הפן הלירי ומלא התשוקה של סיפור אהבה מתמשך עם איטליה. כעת, משהיא חשה באמת "בבית", כותבת מאייס על הקשר ההולך ומעמיק שלה עם האדמה ועם אנשי המקום, על הנאתה מאמנות, אוכל ויין טוב, ועל התגמול אבל גם שברונות הלב שבשיפוץ ושחזור הווילה שלה
1234
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ