חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
דוגית של שלווה
שרית בריק
מסע מטלטל של בת יחידה, בבת עינם של הוריה, הקשורה בקשר חזק ומיוחד לאביה. עלמה צעירה, החולמת חלומות ורוקמת את חייה בחוטים ורודים, עד היום שבו מתרחש האסון הגדול. באחת, נפרמים כל החלומות שרקמה ווהאדמה פותחת את פיה ומאיימת לבלוע אותה. היא נאחזת במחויבותה ובאהבתה האינסופית לילדיה כדי להמשיך במסע החיים. אט אט מתוך התהום הגדולה בנשמתה, נרקם לו חוט חדש ורענן ברקמת חלומותיה הפרומה, רומן. אהבה גדולה שעוטפת אותה, וקושרת אותה בקשר מלא עוצמה כמותו לא הכירה מעולם.
זהר, רקפת , דבק שקדים או ציאניד‏
דבק שקדים או ציאניד‏
רקפת זהר
מקרה אונס קבוצתי שביצעה חבורת נערים, עולה לכותרות העיתונים ושולח את ענת מצליח, חברת קיבוץ צעירה וקהת חושים, למסע בשבילי הזיכרון האישי והקולקטיבי.
ביאליק, חיים נחמן , דברי ספרות קלה‏
דברי ספרות קלה‏
חיים נחמן ביאליק
עופר, עופרה , דיבור עקיף‏
דיבור עקיף‏
עופרה עופר
המקום שכיח, הזמן מוכר: העיר חולון, שנות השמונים, בנין דירות רב-קומות, דלת מול דלת, קיר משותף שאינו מפריד וקיר שאינו מוחשי – אך מפריד בין בני הזוג. במרחב מצומצם זה מתרחשת בחשאי דרמה המתוארת בדייקנות פיזית אך בנימה מאופקת, כמו צעקה גדולה ואילמת
קראוס ויינר אורלי , דיוקן הונגרי‏
דיוקן הונגרי‏
אורלי קראוס ויינר
דרך עיניה של דריה נגלים לקורא נופי הונגריה הרומנטיים, וחייהם של גברים יפי תואר ונשים יפיפיות, שידעו לאהוב היטב וללא גבולות, עד הסוף, עד המוות. אי שם, טמון בין הרומנים הסוחפים שלהם, נמצא הסוד שבשלו יצאה דריה למסע חיפושיה, אך מה יהיה המחיר שתיאלץ לשלם על גילויו?
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ