חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
תפוס ת'סבתא
דייויד ווילאמס
בן לא סובל את ערבי שישי, אז ההורים שלו יוצאים לבלות ומשאירים אותו אצל הסבתא המשעממת שלו. כל זה משתנה לילה אחד כשבן מגלה שסבתא מסתירה ממנו סוד מפתיע ואפל. מה יעשה? האם יספר להוריו על עיסוקיה המפוקפקים? ואולי פשוט יצטרף אליה להרפתקה לילית מסוכנת?
תעלומת העיניים השחורות-כחולות
אלכס פז-גולדמן
כשצבי מגיע לישראל, לכיתה חדשה, ומגלה שהושיבו אותו ליד אורית, הוא לא מבין למה זה קורה לו. מה לו, תלמיד מצטיין ובן למשפחה אמידה מארצות הברית, ולתלמידה הכי מעצבנת בכיתה, הילדה הקולנית משכונת רמת־עמידר?
תופים, בנות ועוגת שברים
ג`ורדן זוננבליק
סטיבן אלפר הוא נער די רגיל. הוא לומד בכיתה ח´, חולם על רנה אלברט, היפה של השכבה, מבלה כל רגע פנוי בנגינה על תופים ומשתדל לחמוק מהידידה שלו, אנט, שכנראה קצת מאוהבת בו. גם המשפחה של סטיבן די רגילה: שני הורים עסוקים ואח קטן ומעצבן שנדבק אליו כל הזמן. סטיבן היה מוכן לוותר בשמחה על חברָתו של אחיו הנודניק, עד לאותו יום סתווי שבו הכול השתנה — באותו יום התחילה השנה החשובה ביותר בחייו של סטיבן, שנה שלימדה אותו על כוחה של משפחה, על אהבה ועל חברות.
דיקסין, פרנקלין , תעלומה באי הבקתה‏
תעלומה באי הבקתה‏
פרנקלין דיקסין
חופשת החורף של ג`ו ופראנק הרדי – בניו של פנטון הרדי, הבלש הפרטי המפורסם – הבטיחה להיות מיוחדת באמת: לאות תודה על עזרתם בגילוי מכוניתו שנגנבה, הציע להם אלרוי ג`פרסון לבלות באי הבקתה שבלב הנהר הקפוא. בני הרדי עמדו מיד על כוונתו הנסתרת: ג`פרסון קיווה כי יעלה בידם לגלות את נכדו שנעלם.
דיקסין, פרנקלין , תעלומה בחצות הלילה‏
תעלומה בחצות הלילה‏
פרנקלין דיקסין
פנטון הרדי, הבלש המפורסם, מסייע לממציא בשם מלקום רייט לחפש אחר מטוסו שנגנב – ובהיותו במרחקים נודע לו כי אחת מהמצאותיו של רייט עומדת להיגנב. מובן שהוא מתקשר הביתה, ומבקש מבניו פראנק וג`ו להקדים את הגנבים ו.. לפרוץ לביתו של רייט כדי להוציא ממנו את ההמצאה.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ