חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
תקלה בקצה הגלקסיה
אתגר קרת
״כשאתה נמצא במקום חשוך אתה אמור עם הזמן להתרגל לחשיכה, אבל במקרה של מיקי זה היה כמעט ההפך. עם כל רגע חולף נראה לו שהחדר נעשה חשוך יותר. הוא גישש את דרכו, נתקל במעט הרהיטים שהיו בחדר, מישש כל סנטימטר בקירות החלקים עד שחזר לנקודת ההתחלה: ארבעה קירות, שום דלת.״
תימהון
אהרן אפלפלד
אירנה עדה לרצח. לנגד עיניה נרצחים ארבעת שכניה היהודים, שלצדם גדלה. בעקבות המעשה אירנה קמה ובורחת מכפר הולדתה. היא מבקשת לעצמה מפלט מבעל אלים ומזיכרון הזוועה, אך בעודה נודדת בין כפרים היא מגלה שהזוועה פשטה בכול. בכל מקום נרצחו יהודים, וזכר המתים וזכר הרצח רודפים לא רק אותה.
תישארי
תמי בצלאלי
מה הסיכוי שאישה בת חמישים פלוס, נשואה בשנית כבר עשרים שנה, אם לשלושה וסבתא טרייה לנכד ראשון, תתכתב באחד הימים ברשת חברתית עם אישה אחרת שמעולם לא פגשה, בעצמה אם לילדים וסבתא לנכדים, ותבין שפגשה באהבת חייה?
תוחלת החיים של אהבה
ינץ לוי
תוחלת החיים של אהבה הוא רומן המתרחש בתחילת שנות ה-90', מבוסס על סיפור אמיתי ומבליע הומור שחור ותובנות נועזות מאחורי ישירות כובשת. זוהי יצירה רבת עוצמה, מעשה ספרותי מורכב של יוצר המטפל באצבעות מיומנות ורגישות בחומרי נפץ אמנותיים ואוטוביוגרפיים.
תל אביב נואר
אתגר קרת, אסף גברון
תל‭ ‬אביב‭ ‬היא‭ ‬עיר‭ ‬תוססת‭ ‬ובטוחה, ‬רוב‭ ‬הזמן, ‬עבור‭ ‬רוב‭ ‬תושביה. ‬אבל‭ ‬הסיפורים‭ ‬בקובץ‭ ‬הזה‭ ‬מספרים‭ ‬מה‭ ‬קורה‭ ‬בשאר‭ ‬הזמן‭ ‬לשאר‭ ‬האנשים‭:‬‭ ‬תל‭ ‬אביב‭ ‬נואר‭ ‬מציג‭ ‬ארבעה–עשר‭ ‬סיפורים‭ ‬חדשים‭ ‬מאת‭ ‬יוצרים‭ ‬שונים, ‬המכונסים‭ ‬כולם‭ ‬סביב‭ ‬העיר‭ ‬תל‭ ‬אביב‭ ‬‮—‬‭ ‬כל‭ ‬אחד‭ ‬מהם‭ ‬חוקר‭ ‬את‭ ‬צדה‭ ‬האפל‭ ‬של‭ ‬שכונה‭ ‬או‭ ‬אזור‭ ‬שונים‭ ‬בעיר‭.‬
1234
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ