חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
פורטר, אלינור , פוליאנה‏
פוליאנה‏
אלינור פורטר
אביה ואמה של פוליאנה מתו, ודודתה – שאותה לא ראתה מימיה – הסכימה לקבלה בביתה. הילדה המגיעה ממרחקים מתקבלת בקרירות ונדרשת להסתגל לכללים הקפדניים של דודה פולי חמורת-הסבר. אך פוליאנה אינה שוקעת במרה שחורה ואינה מוותרת על מזגה הצוהל. יתר על כן: בזה אחר זה היא כובשת את לבם של המרירים, המאוכזבים והקודרים שבתושבי העיירה
רנסום, ארתור , פיטר דאק‏
פיטר דאק‏
ארתור ראנסום
כשהפליגה חתול פראי מן הנמל – עקב אחריה הצפע כצל. כל התמרונים של הסנוניות והאמזונות עם פיטר דאג ועם קפיטן פלינט לא הועילו. גם כשהגיעו לבדם אל אי הסרטנים – לא היו בטוחים לחלוטין שהצליחו להתחמק מג`יק השחור. יתר על כן: האם ימצאו את האוצר שהטמין פיטר דאג כשהיה עדיין נער סיפון?
נורת, סטרלינג , פרא‏
פרא‏
סטרלינג נורת
פרא הוא סיפור על חייו של נער צעיר בעיר קטנה במערב-התיכון של ארצות הברית בשלהי מלחמת העולם הראשונה; זהו סיפור על פעילות וחיים בטבע, על אהבת ילד לבעלי החיים שלו, על קשרי משפחה אמיצים, על ידידים עליזים ומעל לכול, על הקשרים הנרקמים בין בן-אנוש ובין יצור-פרא רב-קסם.
קונן-דויל, סר ארתור , פרשת הבלש הגוסס‏
פרשת הבלש הגוסס‏
סר ארתור קונן-דויל
השופט נחרד כשקיבל את המכתב התמים-לכאורה, ולקה בהתקף-לב. אורחו הצעיר חשף את ההודעה שגרמה לכך, והעובדות התגבשו לכלל סיפור על גורלה המוזר של הספינה "גלוריה סקוט". היתה זו הפעם הראשונה שבה נדרש שרלוק הולמס לגלות את כישוריו, ובכך החלה, בעצם, הקריירה המזהירה שלו.
קונן-דויל, סר ארתור , פרשת נזר התרשיש‏
פרשת נזר התרשיש‏
סר ארתור קונן-דויל
אחת הסערות הספרותיות העזות ביותר שהתחוללו באנגליה פרצה משהסתבר כי מאבקו של שרלוק הולמס באלוף-הפשע, פרופסור מוריארטי, הביא למות שניהם. סיפור דרמתי זה עומד במרכז הכרך הזה של סיפורים מעלילות הבלש המפורסם המסודרים באורח כרונולוגי. חידוש זה באופן הצגתם של הסיפורים מאפשר לקורא לעקוב אחרי התפתחות הקריירה המזהירה של שרלוק הולמס ומעניק לחקירותיו נופך מיוחד.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ