חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
צ׳רלי בממלכת השוקולד - תרגום מחדש
רואלד דאל
מפﬠל השוקולד המפורסם של וילי ווֹנקה פתוח סוף-סוף! אבל רק חמישה ילדים בני מזל יורשו לבקר בו. והזוכים הם גרגוריוס שלוּק הגרגרן, ורוּקה באלי המפונקת, ויוֹלטה בלוני לﬠסנית המסטיק, מייק טיווי המכור לטלוויזיה, וצ´רלי באקט הﬠני וטוב הלב.
צפרדעים ונשיקות צרפתיות
צפרדעים ונשיקות צרפתיות
שרה מלינובסקי
רייצ`ל היא לא מכשפה כמו אמא שלה או כמו אחותה מירי. אבל עכשיו לא יזיקו לה כישופים כדי לעמוד מול חבורה של בנות מקובלות ששונאות אותה, או להשלים עם רַף, הכמעט־חבר־לשעבר שלה ואהבת חייה לעולם ועד. לרייצ`ל אין על מי לסמוך, כי במקום להתרכז בדברים חשובים באמת — כמו שיקויי אהבה בשביל רף — אחותה המכשפה עסוקה בלהציל את העולם ואמא שלה מחפשת אהבה חדשה.
צריחת האנפה
ליאן הרן
"טאקאו מאוד דומה לשיגרו: הוא אדם גדול ומנהיג גדול." "אבל..." "לכל אדם יש חסרונות," אמרה שיזוקה. "אביך מנסה לשלוט בחסרונותיו, אבל טבעו חצוי, ולא כן היה שיגרו."
סטריינג
צ'יאה, חתולת הבר‏
ג'ויס סטריינג'ר
צ`יאה היתה חמקנית עד להדהים, נעלמת כחלום וכמוהו אף בלתי-ממשית. מאז היתה חתולת-הבר לאם, נתחדדו חושיה עד מאוד, והיערן נאלץ לדחות את מרדפו אחריה. עם לילה – לאחר יום-הציד, היתה צ`יאה מצטנפת סביב גוריה ושומרת עליהם.
ציפור במלכודת
רבקה מגן
סיפור הרפתקאות מרתק על עידה, חסן, עזיז וכל מה שקרה להם בעמק-הברכה. מסע ספרותי המעלה בצורה חיה וציורית את הוי החיים של ילדים בדוים במדבר.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ