חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
גברים רעילים
ד"ר ליליאן גלאס
נשים רבות מדי בימינו יוצאות עם גבר רעיל, חיות איתו, נשואות לו, עובדות אצלו או שותפות שלו. מיהו גבר רעיל? זהו גבר הגורם לאישה להרגיש רע לגבי עצמה. הוא גורם לה לחוש פחותה מכפי שהיא. הוא לא תומך ומאמלל את חייה.
שיהי, גייל , גברים ומעברים‏
גברים ומעברים‏
גייל שיהי
גברים ומעברים הוא מדריך תמציתי לגברים (ולנשים שבחייהם) שניצבים מול השאלות המרכזיות הכרוכות בכל מעבר: איך תגרום לשינוי שיפעל לטובתך? היכן תוכל למצוא תשוקה חדשה ומטרה חדשה? היכן תוכל להיות האב שרצית שאביך יהיה? מה שומר על נעוריו של הגבר? ועוד נושאים רבים אחרים.
דיכטוואלד, קן , גופנפש‏
גופנפש‏
קן דיכטוואלד
באמצעות סיפורו האישי הקולח של המחבר, מצטרף הקורא אל מסע מאלף לקראת מודעות רבה יותר, שיש לה יישומים מעשיים בחיי היומיום שלנו. דיכטוואלד מגדיר את הקשרים המורכבים שבין טיפוס הגוף, האישיות וההתנסות האישית, ומציע שיטה להשגת ידע עמוק יותר של המיבנה הפיזי, הרגשי והמיני, וכן טכניקות לשחרור רגשות כלואים כמו גם לריפוי עצמי ולהגברת האנרגיה.
שיהי, גייל , גיל המעבר של האשה‏
גיל המעבר של האשה‏
גייל שיהי
גייל שיהי – מחברת מעברים, אחד מעשרת הספרים שהשפיעו ביותר על חיי בני אדם בשנים האחרונות – מנפצת טאבו של שתיקה האופף את גיל המעבר והיפסקות הווסת, תופעה טבעית העוברת על כל אישה. לאחר ראיונות, הרצאות וסדנאות שערכה ברחבי אמריקה,
פרלס, פרדריק סולומון , גשטאלט (תראפיית התבנית)‏
גשטאלט (תראפיית התבנית)‏
פרדריק סולומן פרלס
אני בשלי אתה בשלך. אינני קיים בעולם הזה כדי לחיות לפי ציפיותך שלך, ואתה אינך קיים בעולם הזה כדי לחיות לפי ציפיותי שלי. אתה אתה ואני אני. ואם במקרה, אנו מוצאים זה את זה, יופי, אם לא, לא יעזור.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ