חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
נוסחת פרס
אבי גיל
הוא היה. הוא תיעד. עכשיו החליט לספר בלי להסתיר. את הטוב והרע, את הנשגב והנלעג, את החשוב והמשעשע. ממילא, בנוסחת פרס הוא יעביר אתכם חוויה מרתקת. הנה אתם, הקוראים, הופכים לזבוב על הקיר במשרד של שר החוץ, או מאזינים מאחורי הדלת של ראש הממשלה, או מתחבאים מאחורי וילון במשרד של הנשיא. שומעים את הצחוקים, את העלבונות, את הלחישות, את הקללות. נפעמים מהחזון הגדול, מזהים את השקרים הקטנים, מתפעלים מהתחמנות הערמומית. הנה הטבח, הנה הפרודוקטים, הנה התבלינים. הנה התבשיל המדיני והפוליטי שעל האש.
נשארנו שם
אוחיון ברטי
נשארנו שם מתאר בפירוט רב את מהלכי הקרבות, את סיפורי הנפילה של החללים ואת מעללי הגבורה של הלוחמים, בין השאר באמצעות יומן אישי שכתב המחבר במהלך המלחמה ולאחריה, עדויות מפקדים וחיילים, תחקיר פעילות הגדוד והחטיבה, מאמרים, תמלילי שיחות ברשת הקשר, תמונות ומפות.
קרונין, וינסנט , נפוליאון‏
נפוליאון‏
וינסנט קרונין
מתוך עוצמת הסיפור מגיח, בראש ובראשונה, דיוקנו של נפוליאון האיש שקרונין הצליח לחדור אל תוך נפשו גם בין גדולי האנושות לא רבים הטביעו חותם אישי נחרץ כמו נפוליאון ובספר מצטיירים במפורט דמותו של האיש, השפעתו על מבנה המדינה, על אירופה, הרפורמות שהנהיג, טעמו בספרות, ידידיו ויריביו, יחסיו עם נשים וכמובן סיפור המדהים, האכזרי וגם הטראגי של עלייתו המטאורית, ניצחונותיו המזהירים והתבוסה הסופית.
ג
נפוליון האיש והמיתוס
בן ר. ג`ונס
דומה שאיש לא כבש את דמיונם של בני דורו והדורות שלאחריו כנפליון בונאפרטה, שבכוח אישיותו, מחשבתו הבהירה, כישרונו הצבאי והשאיפה לשלטון, עשה עצמו קיסר צרפת. שכן המיתוס של נפוליון, יותר משהוא יונק מתכונותיו, הוא יונק מקורות חייו.
בראלי, מאיר , נבון לב‏
נבון לב‏
מאיר בראלי
נבון לב מביא את סיפור חייו המרתק של אייזיק ברודני, הוא יצחק בראלי.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ