חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סודות הלידה
ציפי מונט
"סודות הלידה" הוא סיפור על מסע מרתק של חניכה נשית, על ליווי קהילתי, על ריפוי ועל ידע שטמון בעמקי התודעה: אינטואיציה מפותחת, התבוננות, הקשבה, פרקטיקות וכלים מעשיים וידע של האימהות והסבתות. הספר קורא לנו לזכור את מה שהטבע מעניק לנו — פעילות של הורמונים ותהליכים פיזיולוגיים נוספים המכוונים לתהליכי גוף ונפש מיטביים. ספרה של מונט מזכיר לנו שאנו יכולות להישען על אמונה אישית המחזקת את הפן הרוחני וכי טמון בנו הידע הקדום של הנשים — ללדת."
סולם ישראל, החלום ושברו
אליאב אריה
סודות אלי האולימפוס
אפי זיו
המיתולוגיה היוונית עדיין מרתקת קוראים רבים ברחבי העולם, ונוכחת בכל תחומי החיים. אך אף אם נדמה שאנו בקיאים בה, יש עוד שלל סיפורים ודמויות שרק מעטים מכירים.
סודו של סיסרא
סודו של סיסרא
אדם זרטל
ב־1992 התגלתה בלב החורש שמעל נחל עירון עיר גדולה ובלתי מוכרת, אל־אַחוואט. אף שנוסדה בכנען בתקופת ההתנחלות הישראלית, לפני 3,200 שנה, בנייניה הייחודיים זרים לתרבויות המזרח התיכון באותה עת. מי היו דייריה המסתוריים? מנין באו? מדוע נטשו את העיר בפתאומיות, זמן קצר אחרי שהוקמה בהשקעה ובמאמץ עצומים?
בר-גל, יורם , סוכנת תעמולה ארץ ישראלית‏
סוכנת תעמולה ארץ ישראלית‏
יורם בר-גל
כיצד הצליחה הקרן הקיימת, כארגון שייעודו גאולת קרקעות בארץ ישראל, להתמקם במערכת החינוך העברי הפורמלית והבלתי פורמלית, ולהפוך לגורם מכריע בעיצוב הזיכרון הקולקטיבי של ההוויה הציונית בארץ ישראל ובגולה? זו השאלה העומדת במרכזו של הספר. בעזרת חומר ארכיוני עשיר הנחשף לראשונה, מספר יורם בר-גל את סיפורה של `מחלקת התעמולה` של הקרן הקיימת.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ