חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
רוכב הדרקונים
קורנליה פונקה
"אתה רואה את סימני הכתב?" חוקרת הדרקונים החליקה בכף ידה על לוח האבן שכיסה את ארון המתים. "כתוב כאן שרוכב הדרקונים יחזור בדמותו של נער שעורו חיוור כמו הירח המלא, והוא יבוא כדי להציל את חבריו, הדרקונים, מידי אויב גדול."
דפו, דניאל , רובינזון קרוזו‏
רובינזון קרוזו‏
דניאל דפו
עד היום נחשב רובינזון קרוזו לסיפור ההרפתקאות הנודע ביותר בעולם. הספר, שהופיע לראשונה באנגליה בשנת 1719, כבש במשך דורות את לבות הקוראים בעלילתו הגדולה, בסגנונו המרתק ובכוח שכנועו העצום. אף כי הספר נועד מתחילה לגדולים, קראו בו ואהבוהו בני כל הגילים – ילדים ומבוגרים כאחד. במשך יותר ממאתיים וחמישים שנה נדפס רובינזון קרוזו כמעט בכל לשון עלי אדמות ובכל צורה אפשרית.
דפו, דניאל , רובינזון קרוזו (אלבום)‏
רובינזון קרוזו (אלבום)‏
דניאל דפו
במשך יותר ממאתיים וחמישים שנה נדפס רובינזון קרוזו כמעט בכל לשון עלי אדמות ובכל צורה אפשרית. שמו הפך להיות מושג הידוע לכל בן תרבות וכל דור רואה חובה לעצמו להעביר לדור שאחריו את סיפורו המופלא של האיש שספינתו נטרפה בלב ים והוא, שריד יחיד, נקלע אל אי בודד וחי שם לבדו, עם משרתו ששת, במשך עשרים ושמונה שנים תמימות.
לובה, מירה , רוח הרפאים השובבה‏
רוח הרפאים השובבה‏
מירה לובה
מירה לובה, סופרת הילדים הנודעת, מחברת אי הילדים, מספרת עוד סיפור של הרפתקת קיץ. בהרבה הומור ובשובבות מביאה מירה לובה את סיפור החבורה, שבמרכזה עומדת רוח רפאים שובבה וקבוצת נגנים.
למב, צ
רומאו ויוליה‏ (אלבום)
צ׳רלס ומרי למב
צ`רלס ומרי למב, מגדולי הסופרים של בריטניה במאה התשע-עשרה, פתחו לראשונה לפני הקורא הצעיר את עולמו של גאון הספרות האנגלי וילאם שקספיר ועשו הכל כדי להנעים את ההיכרות הראשונה עם יצירתו בת האלמוות. בשפה רבת-עצמה אך קולחת, הם "תרגמו" את הטרגדיות והקומדיות הנודעות ביותר בעולם.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ