חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
החופש ממחלה - גישה חדשנית למניעת סרטן, מחלות לב, אלצהיימר ודיכאון
פיטר קאש וד"ר ג`יי לומברד
החופש ממחלה הוא ספר פורץ דרך, aחושף את הקשר הפחות מוכר בין אינסולין ובין רבות מהמחלות בנות זמננו. הספר, המבוסס על מחקרים מדעיים עדכניים, מבהיר בצורה מרתקת ובשפה שווה לכל נפש כיצד חוסר איזון ברמות האינסולין גורם לפגיעה בתפקודן של מערכות הגוף השונות
בר, עמוס ורוזין, טלי , המדריך הישראלי להריון ולידה
המדריך הישראלי להריון ולידה
עמוס בר וטלי רוזין
בפעם הראשונה, מדריך ישראלי שלם ומפורט להריון ולידה, שנועד לתת לך את הכלים ואת המידע המעודכן והמדויק ביותר לתקופה חשובה זו בחייך. בניגוד לספרות מתורגמת בנושא, מתמקד המדריך הישראלי להריון ולידה לא רק בתהליך ההריון ובשלבי הלידה הזהים בכל מקום, אלא בעיקר במה שמיוחד לנו ואצלנו: טיפות חלב וקופות חולים, נוהלי בדיקות ואישפוז, ביטוח לאומי, אמונות טפלות שיש רק לנו
רוזין, טלי וד"ר קפלן, חיים , המדריך הישראלי לניתוחים פלסטיים‏
המדריך הישראלי לניתוחים פלסטיים‏
טלי רוזין וד"ר חיים קפלן
המדריך הישראלי לניתוחים פלסטיים סוקר את כל הניתוחים ועונה על כל השאלות: מה עושים בניתוח, כמה זמן הוא נמשך, באיזה גיל אפשר להתחיל, מה צריך לעשות לפני, איך נראים ומרגישים אחרי, מה יכול "להתקלקל", מה הם הסיבוכים האפשריים ותופעות הלוואי שעלולות לצוץ, ולכמה זמן נשארת התוצאה.
בורן, גורדון , הריון‏
הריון‏
גורדון בורן
הריון – העולם הפנימי הו ספר ייחודי וחדשני, הבוחן לעומק את החוויה הרגשית הקשורה בכל הריון, לידה והורות, הן מבחינת האישה והן מבחינת בן זוגה.
גרונפלד, נינה , הריון שבוע אחר שבוע‏
הריון שבוע אחר שבוע‏
נינה גרונפלד
מדריך מאוייר וססגוני זה ילווה אותך במשך כל חודשי ההריון ויספר לך את המידע וההדרכה שתזדקקי להם. בחרנו לערוך את הספר במתכונת נוחה, העוקבת אחר התפתחות ההריון שבוע אחרי שבוע, כדי לוודא שהשאלות שתעלי ייענו ברגע בו יצוצו ושתקבלי את העצות והעידוד הנחוצים בכל שלב של ההריון שלך.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ