חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרי עזר והדרכהבריאות ורפואהמ
מאה ואחד מרפאים אלטרנטיביים‏
חן, יעל , מאה ואחד מרפאים אלטרנטיביים‏
שם ספר:   מאה ואחד מרפאים אלטרנטיביים‏
שם מחבר:   יעל חן
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2003
שפת מקור:   עברית
 

המדריך המקיף והשלם למרפאים אלטרנטיביים

 

קמתם עם כאב גב? פתחו את הספר ומצאו מיד את שם המטפל שמתגורר בסמוך אליכם.

סובלים מאלגיה? דפדוף מהיר יעזור לכם לבחור מי מבין המרפאים יכול להקל את הטפטוף באף.

מצב הרוח ירוד? יש מרפאים שיכולים לעזור לכם להמריא שוב.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים לרפואה האלטרנטיבית, ובכל זאת לא נכתב עד היום מדריך אחד, מקיף ומסודר, שכינס את כל האינפורמציה שתעזור למצוא את המרפא הנכון למצב הנכון. לא עוד: המדריך שאתם מחזיקים עושה בשבילכם סדר בתחום הרפואה האלטרנטיבית כדי שתוכלו לפגוש את המרפאים האלטרנטיבים הטובים ביותר בישראל.

101 מרפאים אלטרנטיבים מביא לקורא את שמותיהם, מספרי הטלפון שלהם, כישוריהם והתמחותם של מיטב המרפאים האלטרנטיבים בארץ. כל אחד מן המרפאים המופיע בספר נבחר בקפידה רבה ונחשב למוביל בתחומו. עכשיו – לראשונה – הם מקובצים יחד, בספר אחד, ונגישים לכול.

101 מרפאים אלטרנטיבים משמש הן כמדריך מעשי – המספק לכל קורא אינפורמציה על כל מטפל ושיטתו – והן כספר קריאה מרתק העוסק בבהירות ובחוכמה בתחומי הגוף והנפש, הקשר ביניהם והמסורות המטפלות בהם.

יעל חן, מחברת הספר, היא עיתונאית, עורכת תוכניות טלוויזיה ותסריטאית. חן ראיינה כל אחד ואחד מהמטפלים, התארחה אצלם וגם – נאמנה לשיטתה – חוותה על בשרה ובנפשה את כל הטיפולים המתוארים בספר. בנוסף לזאת, הקפידה לצייד את הקוראים בהסברים מרתקים על התיאוריה שמאחורי כל טיפול, על היתרונות שלו ועל הדרכים להשתמש בו.

ספרה הקודם 101 מיסטיקנים ישראלים היה לרב מכר.

 

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ