חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
עיוןפסיכולוגיהב
בן מוזר-שתי אימהות, שני בנים והמסע לפענוח חידת האוטיזם
שם ספר:   בן מוזר-שתי אימהות, שני בנים והמסע לפענוח חידת האוטיזם
שם מחבר:   פורשיה אייברסן
מו"ל מקור:   דביר
שנת הוצאה:   2009
שפת מקור:   אנגלית
שם מתרגם:   אורלי מזור יובל
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

יש בעולם הזה קבוצה קטנה של אנשים שקרה להם מקרה נורא עד כדי כך שכמה מהם הפסיקו להאמין באלוהים. אבל לאלה שהברק הכה בהם יש מאפיין משותף, והוא נכונות עמוקה ועיקשת להאמין בנסים...

כך פותחת פורשיה אייברסן את ספרה המרגש על מסע ההתקרבות וההתחברות אל בנה האוטיסט, דוב, לאחר שכמעט נואשה מלתקשר עמו. את הנס חולל אוטיסט אחר, נער הודי ששמו טיטו, אשר אמו, סומה, המציאה שיטה שאיפשרה לו לא רק לתקשר בצורה נבונה להפליא עם סביבתו, אלא גם לכתוב שירים ולהוציא אותם לאור. שני הילדים הם אוטיסטים שאינם מדברים.

פורשיה ובעלה ג'ון הצליחו לעורר עניין אצל חוקרים מובילים בתחום המוח. הם גם הפעילו את כל מכריהם וידידיהם להקמת אגודה לקידום המחקר בתחום האוטיזם. ספרם נוטע תקווה בלבם של הורים נואשים, השואלים את עצמם מה מתרחש במוחו ובלבו של ילד אהוב, המתקשה ליצור תקשורת עם הסובבים אותו.

"התנסותה האישית של פורשיה אייברסן הובילה אותה מחיים של אם לבן אוטיסט לתפקיד מרכזי בשינוי הסתכלותנו בהפרעה זאת ובחקירת גורמיה הנסתרים. זה סיפור המסע שלה."

ד"ר ג'ון מזיוטה, ראש המחלקה לנוירולוגיה בבית הספר לרפואה ע"ש דייוויד גפן, אוניברסיטת קליפורניה לוס אנג'לס

"בן מוזר הוא ספר מדהים — סוער, מאתגר ומעמיק בעת ובעונה אחת. עוצמתו של סיפור יוצא דופן ואמפתי זה תחזיר את התקווה למשפחות ותמריץ את מחקרנו המדעי."

ד"ר פיטר וייבראו,

מנהל מכון סמל למדעי המוח והתנהגות אנוש,

ומחבר הספר מאניה אמריקנית: כאשר יותר אינו מספיק

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ