חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםס
סיפורו של אדגר סוטל
שם ספר:   סיפורו של אדגר סוטל
שם מחבר:   דיוויד רובלסקי
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2009
שפת מקור:   אנגלית
שם מתרגם:   הדסה הנדלר
 


אדגר סוֹטֶל, בן למשפחה בחווה מבודדת לגידול ואילוף כלבים בצפון ויסקונסין,
נולד אילם ומדבר רק בשפת הסימנים, הן עם בני אדם הן עם כלבים. מאז יום הולדתו מחוברת אליו הכלבה אַלמוֹנדִין, המפגינה יכולת מופלאה לשמש בת לוויה. עם שובו הלא צפוי של קלוד, דודו של אדגר מצד אביו, פורצת סערה בביתה השקט של משפחת סוטל. וכשאביו של אדגר מת לפתע, קלוד חודר בעורמה לתוך חיי החווה — וללב אמו של אדגר.

סיפורו של אדגר סוטל הוא סאגה משפחתית נועזת על ילד ללא קול, שעולמו המאוכלס בכלבים אינו דומם כלל וכלל. זהו מסע מבריק אל גבולות השפה, סיפורה של שפת הנאמנות והמסירוּת המתעלה מעל המילים.


דייוויד רובלסקי גדל בוויסקונסין הכפרית, לא רחוק מיער שַאוָואמֶגוֹן, שמורת הטבע שבה מתרחש הסיפור. הוא חי בקולורדו עם בת זוג, והשניים מגדלים כלבה. זהו ספרו הראשון. הזכויות לעיבוד קולנועי שלו נקנו בידי
Universal Pictures .


"רומן מופת על לב האדם ועל החידות השוכנות בו, חידות שאפשר להבין אך אי אפשר לבטא... אני מקנא בקורא שזה אך מתחיל את המסע של הספר הזה. אין ספרים רבים שאני חוזר וקורא, כי החיים קצרים מדי. לספר הזה אחזור."
סטיבן קינג


"ספר ביכורים רחב–יריעה ורחב–לב המזמין אותך לצלול לתוכו, ואז להגיח ממנו באי–רצון, תמֵה על כך שהעולם המשיך להסתובב בזמן שהתמסרת לו."

וושינגטון פוסט

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ