חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםא
אימפריום
שם ספר:   אימפריום
שם מחבר:   רוברט האריס
מו"ל מקור:   זמורה-ביתן
שנת הוצאה:   2009
שפת מקור:   אנגלית
שם מתרגם:   מרדכי ברקאי
 


"הפוליטיקה? משעממת? איזה תחום אחר בפעילות האנושית מעורר כמוה את כל מה שאצילי ביותר — ושפל ביותר — בנשמות בני האדם? או מעורר התרגשות כה רבה? או חושף את חוזקנו ואת חולשותינו באופן מובהק יותר? משעממת? הרי באותה מידה אפשר לומר שהחיים עצמם משעממים."

קיקרו, מתוך הספר

כאשר טירו, מזכירו ואיש־סודו של הסנאטור הרומי קיקרו, פותח את הדלת לאדם זר אחוז אימה בבוקר נובמבר קר, הוא מניע שרשרת מאורעות שדוחפים את אדונו אל לִבּה של דרמה משפטית מן המפורסמות בהיסטוריה. הזר הוא סיציליאני, קורבן המושל המושחת של האי, וֶרֶס. הסנאטור הוא מרקוס קיקרו, פרקליט צעיר מבריק ונואם מרתק, הנחוש לכבוש את האימפריום — הכוח העליון במדינה.

אימפריום הוא סיפור עולמה האלים והבוגדני של הפוליטיקה הרומית. זהו סיפורו של אדם אחד — שאפתן, נבון, רגיש, ערמומי ופגיע — הנאבק להגיע אל הפסגה, כובש אותה, ובלי כל ייחוס, הון, בעלי ברית וכוח צבאי הופך לקונסול בגיל הצעיר ביותר שהחוק מאפשר.


רוברט האריס הוא סופר ועיתונאי אנגלי. כתב ספרים רבים שתורגמו ל־31 שפות. מספריו שראו אור בעברית: אניגמה (בהוצאת מחברות לספרות), ארכנגלסק, פומפיי וסופר צללים (בהוצאת זמורה־ביתן). הוא חי בברקשייר עם אשתו וארבעת ילדיו.


"התלהבותו של רוברט האריס מעולם התחבולות התככני של הפוליטיקה ברומי סוחפת עד בלי די."     וושינגטון פוסט

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ