חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםח
חייו הקצרים והמופלאים של אוסקר וואו
שם ספר:   חייו הקצרים והמופלאים של אוסקר וואו
שם מחבר:   ג`ונוס דיאס
מו"ל מקור:   מחברות לספרות
שנת הוצאה:   2009
שפת מקור:   אנגלית
שם מתרגם:   יורם מלצר
 


לאוסקר אף פעם לא היה קל. חנוּן מהגטו שחי עם המשפחה הדומיניקנית שלו בניו ג'רזי, בחור מתוק אך שמן באורח קטלני. אוסקר האומלל, שחולם להפוך לטולקין הבא ולא מפסיק להתאהב נואשות, עלול לא להשיג לעולם את מה שהוא רוצה בגלל הפוּקוּ — קללה עתיקה שרדפה את משפחתו במשך דורות ודנה את בניה לכלא, לעינויים, לתאונות אלימות ובעיקר לאהבה כושלת.

חייו הקצרים והמופלאים של אוסקר וואו, המסופר בחמלה ובהומור שובֵי לב, מציג תמונה מלאת השראה של היכולת האנושית האינסופית להתמיד — ולסכן הכול — בשם האהבה, תמונת חייהם של אלו שעוזבים ושל אלו שנותרים מאחור. הצלחה ספרותית זו מציבה את ג'ונוט דיאס כאחד הסופרים המצחיקים, העסיסיים, מלאי החוֹם והמלהיבים ביותר בימינו.

ג'ונוט דיאס נולד ברפובליקה הדומיניקנית, גדל בניו ג'רזי וחי בניו יורק ובבוסטון. אוסף הסיפורים שלו ' Drown ' תואר כ"ספר ביכורים מהמם בכישרון שבו". על ספרו חייו הקצרים והמופלאים של אוסקר וואו הוא אמר: "מבחינתי זהו אמון בלתי רגיל, אמון אוטופי, בקריאה ובקוראים."

"כישרון אדיר כזה תמיד יחולל מהומה."                     ניוזוויק


"סאגה ענקית על משפחת מהגרים עבור אנשים שאינם נוהגים לקרוא סאגות על

משפחות מהגרים."                          טיים

"כתיבה טובה כל־כך מופיעה, בהתמזל המזל, פעם או פעמיים בדור."

אובזרוור

"פנורמי, ועם זאת אישי להכאיב... הרומן של דיאס הוא חתיכת ספר."

לוס אנג'לס טיימס

"מקורי כל־כך עד שאפשר לתאר אותו כמריו ורגס יוסה פוגש את מסע בין כוכבים... מצחיק, גדוש חוכמת רחוב, פרי התבוננות בעין חדה... ספר שמציב את ג'ונוט דיאס בבירור כאחד הקולות החדשים הייחודיים והכובשים בפרוזה

של ימינו."                       ניו יורק טיימס

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ