חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
רדופים
צ`אק פלאניוק
סדנה מבודדת לכותבים נִטשו את חייכם לשלושה חודשים, פשוט היעלמו. השאירו מאחור את כל מה שמפריע לכם לכתוב את יצירת המופת שלכם: את עבודתכם ומשפחתכם וביתכם, את כל ההתחייבויות והסחות הדעת. תנו לכל זה לחכות במשך שלושה חודשים. התארחו עם הדומים לכם ברוחם באתר שהותאם לעידוד ההתמקדות המוחלטת ביצירה.
אנדה, מיכאל , ראי בתוך ראי‏
ראי בתוך ראי‏
מיכאל אנדה
ראי בתוך ראי מציג אתגרים לקורא, בהיותו הראי האחר, שבו משתקפים התנסות וזיכרונות, ניחושים ופחדים, אך גם צמיחה ותקוות. הציורים והרישומים של אדגר אנדה, אביו של הסופר, שהספר אף הוקדש לזכרו, הולמים את התפיסה הכוללת של עלילות-ההזייה.
סיגל, שלדון , ראיות מפלילות‏
ראיות מפלילות‏
שלדון סיגל
פרנטיס מארשל גייטס, התובע המחוזי של סן פרנסיסקו ומועמד מוביל לתפקיד התובע הכללי, מתעורר בוקר אחד בכורסה בחדרו במלון ומוצא גופת גבר כבולה באזיקים למיטה. המת הוא ג`וני גרסייה, זונה ממין זכר. גייטס נעצר בחשד לרצח ומבין שהיחיד שיכול לחלץ אותו הוא האדם שהוא מתעב יותר מכול, עורך הדין מייק דיילי, המתעב אותו באותה מידה.
מרגלית, דן , ראיתי אותם‏
ראיתי אותם‏
דן מרגלית
ראיתי אותם אינו אוטוביוגרפיה אלא עדות למתרחש מאחורי הקלעים בפוליטיקה ובתקשורת.
מקאינרני, ג
ראנסום‏
ג`יי מקאינרני
לאחר אירוע טראומטי מתיישב ראנסום בקיוטו, בירתה העתיקה של יפן. כאן, באמצעות הסייגים הנוקשים של אמנות הקאראטה, הוא מצליח להשיג איזון נפשי ואף לקיים אותו. אך עד מהרה מסתבר לו שחייו האידיליים בקרב בני ארצו ונוודים אחרים שהגיעו ליפן – הסובבים כולם סביב בָּר בסגנון אמריקני – אינם מחוסנים מפני אלימות ופשע, וגם לא מפני אכזבה אישית והתפכחות טראגית מכאיבה.
12345678910
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ