חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
הארט, ויליאם , ויפאסאנה - האמנות לחיות‏
ויפאסאנה - האמנות לחיות‏ - חדש
הארט, ויליאם
ויפאסנה היא מילה בלשון פאלי, שמשמעותה "ראיית הדברים כפי שהם באמת". אין היא אמונה עיוורת או פילוסופיה, ואין לה ולא כלום עם דתות וכתות. זוהי שיטת מדיטציה פשוטה ומעשית שכל אדם יכול ליישמה, ומטרתה טיהור הנפש ושירוש המשקעים והמתחים הגורמים לנו סבל.
ואם היו אומרים לך
גלית דיסטל אטבריאן
“אני נזכרת במשחק ששיחקתי עם אחותי כשהיינו ילדות: אם היו אומרים לך שתהיי יפה כמו ברוק שילדס אבל כשתגדלי יצא לך ילד מפגר... אם היו אומרים לך שיהיה לך בית עם קומות וחדר משלך, אבל כשתגדלי יהיה לך ילד אוטיסט... אם היו אומרים לך או שאבא עושה לך בושות ליד החברים מבית ספר או שלילד שיהיה לך לא יהיו חברים בכלל..."
ואם אתה מוכרח לאהוב
שמאי גולן
שני זוגות ניצבים במרכזו של רומן מרטיט זה, המתרחש לקראת סוף המאה ה-20 בישראל. הזוג האחד - לָאורה ושֳמואל גדנקר - הם ניצולי שואה שהזקינו. הוא רופא והיא אחות במקצועה, הנמצאים על סף מעברם הכפוי לדיור מוגן, מירושלים לתל-אביב אל קרבתם של הילדים.
ונציה, מייק , ואן גוך‏
ואן גוך‏
מייק ונציה
סוף סוף גם ילדים יכולים להכיר את חייו העצובים של וינסנט ואך גוך, צייר הולנדי מופלא ואחד האמנים החשובים ביותר בעולם.
יוסטון, פאם , ואלס עם חתולה‏
ואלס עם חתולה‏
פאם יוסטון
חייה של לוסי או`רורק, צלמת נופים מצליחה בת שלושים ומשהו, פרושים באחד-עשר הסיפורים בקובץ היפה הזה. לוסי מבלה את ימיה במסעות נועזים בטבע – שיט בנהר קולורדו השוצף, טיול במעבה הג`ונגל של האמזונס, הפלגה בחופי פלורידה בזמן סופת הוריקן, ועוד ועוד.
1234
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ