חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סימונס, ג
צבע הרצח‏
ג`וליאן סימונס
מקרה רצח מחריד על חוף ברייטון מוביל למשפט מרתק. פסק הדין ניתן. אבל האומנם היה זה פסק הדין הנכון? הפסיכיאטר הנבון דר` אנדריאדיס והסיניגור מנגוס ניוטון מסופקים בזה.
סמילנסקי, יזהר (ס.יזהר) , צדדיים‏
צדדיים‏
יזהר סמילנסקי (ס.יזהר)
חצי סיפור חצי ממואר חצי אמת חצי בדייה השמות נכונים המעשים לא בהכרח הפרצוף והעיניים ממש תצלום הידיים והרגליים כמעט קשקוש האמירות חלקן באמת נאמרו חלקן ראוי היה שייאמרו או אינן אלא רק קיפולים בדף אבל החיוך נכון תמיד והעצוב – כל הזמן
פין, ג
צדו האחר של העמק‏
ג`רוויז פין
"סוף סוף, מקץ חיפוש של שעתיים במעלה העמק ובמורדו, בדרכי בוץ עקלקלות, על גשרי אבן צרים, לאורך שבילי עפר, ליד נהרות מתערבלים ונחלים מזרזפים ודרך אינספור כפרים, חיפוש שהלך ונעשה נואש יותר ויותר, הגעתי לבסוף ליעדי.
קסטנדה, קרלוס , צדו הפעיל של האינסוף‏
צדו הפעיל של האינסוף‏
קרלוס קסטנדה
ספר מלא חיוניות זה מציג בדרך סיפורית מרתקת את אוסף האירועים הראויים להיזכר בחייו של קסטנדה. אוסף כזה, לדברי דון חואן מאטוס, השאמאן האינדיאני הזקן, הוא תחבולה עתיקה לעורר את אוצרות האנרגיה שבתוכנו, המנותקים ממקומם על ידי אירועי היום-יום ונהדפים אל מעבר להשגתנו.
קונדרה, מילן , צוואות נבגדות‏
צוואות נבגדות‏
מילן קונדרה
מסה בת תשעה פרקים עצמאיים, המציעה מבט-על על התרבות האירופית, מסרווַנטֶס ורַאבּלֶה עד פוּאֶנטֶס ורוּשְדי, מז`אנקֶן ועד סטראוינסקי. סטראוינסקי וקאפקא עוברים בסך, עם חבריהם אַנסֶרמֶה ובּרוֹד, המינגווי עם הביוגראף שלו, גֶ`פרי מאיירס, יַנָאצֶ`ק וניטְשֶה.
123456
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ