חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ג
ג'אקומו ג'ויס‏
ג'יימס ג'ויס
זהו סיפור התאהבותו של ג`אקומו (ככל הנראה על שמו של המאהב הנודע ג`אקומו קזאנובה) ג`ויס בתלמידתו, אמליה פופר, נערה יהודיה מבית אמיד אותה לימד ג`ויס אנגלית בשיעורים פרטיים בעיר טרייסטה בין השנים 1907 ו-1908.
לוסון, רוברט , גבעת הארנבים‏
גבעת הארנבים‏
רוברט לוסון
השמועה חלפה על פני גבעת הארנבים כאש בשדה קוצים: דיירים חדשים מגיעים! ובעקבות הבשורה המרגשת התעוררו גם שאלות וחששות: האם יהיו דיירים חדשים אלה אנשים הגונים ואוהבי חיות, או שמא יביאו איתם מלכודות ורובים ושאר כלי משחית? האם ישכילו לעבד את גן-הירק? והאם יעמידו בחצר כלב-ציד זועם ומסוכן? שאלות אלו ואחרות עניינו מאוד את שוכניה של גבעת הארנבים
אדמס, ריצ
גבעת ווטרשיפ
ריצ`רד אדמס
גבעת ווטרשיפ הוא אגדה מופלאה על אודות חבורה היוצאת למסע חסר-סיכויים ורב-תלאות, נמלטת מחורבן ומבקשת מולדת וחברה חדשה. המסע הארוך אל הבלתי-נודע, האימים והגבורה, התקלות וכוח-הרצון, כל אלה חברו לתיאור הרפתקאה נדירה ומרתקת. אודיסיאה של מנהיגות כושלת ומנהיגות צומחת
שיהי, גייל , גברים ומעברים‏
גברים ומעברים‏
גייל שיהי
גברים ומעברים הוא מדריך תמציתי לגברים (ולנשים שבחייהם) שניצבים מול השאלות המרכזיות הכרוכות בכל מעבר: איך תגרום לשינוי שיפעל לטובתך? היכן תוכל למצוא תשוקה חדשה ומטרה חדשה? היכן תוכל להיות האב שרצית שאביך יהיה? מה שומר על נעוריו של הגבר? ועוד נושאים רבים אחרים.
ריד, פירס פול , גבר נשוי‏
גבר נשוי‏
פירס פול ריד
"יש בספר שנינות ועושר ובשלות חושנית שאין כמוהם בכל ספריו הקודמים... אינך צריך להיות שותף להשקפות המחבר כדי להיסחף בתנופת הסיפור ולהזדעזע מסגנונו החריף והחד."
12345678910
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ