חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
קלאוול, ג
טאי-פאן‏
ג׳יימס קלאוול
העלילה מתרחשת בתחילת המאה ה-19 כאשר סוחרים והרפתקנים אירופאיים מתחילים לגלות את נבכיה של סין, הארץ הגדולה בעולם, העשירה כל כך והמסוכנת כל כך לזרים. האימפריה העצומה חשופה לכובש שיוכל לנצל את חולשותיה הרבות ולהכריע אותה אך המוות אורב לחלשים, למהססים ולכל אלה שאינם בקיאים באורח החיים של המזרח.
בארבר, נואל , טאנאמרה‏
טאנאמרה‏
נואל בארבר
סיפורם המופלא והמרתק של זוג אוהבים ושל שתי שושלות נכבדות – האחת בריטית, האחרת סינית – וכיצד הפער החברתי המפריד בין האוהבים נעלם בלהט התשוקה המאחד אותם
באביט, נטלי , טאק לנצח‏
טאק לנצח‏
נטלי באביט
האם לא הייתם רוצים לשתות ממעיין החיים ולחיות חיי נצח? ובכן, בני משפחת טאק מגלים מעיין כזה במעבה החורש. הם שותים ממימיו, חיים לנצח, ובעיקר – שומרים על סודם בקנאות רבה
רות, יוזף , טאראבאס‏
טאראבאס‏
יוזף רות
גיבורו של הרומן טאראבאס הוא קצין רוסי. בעלילה ממלאים יהודים תפקידים גורליים; הפונדקאי היהודי, שטאראבאס עומד משתאה מול כוח ההישרדות שלו; שמריה, שמש בית הכנסת, המשמש מעין יד-גורל, המשנה את חייו של טאראבאס מן הקצה אל הקצה. חיי הצבא הרוסי בשלהי המהפכה, פוגרום דמים ביהודים, אמונות טפלות ומעשי-נסים, יחסי אבות ובנים, חיי נדודים – כל אלה מתוארים בידי יוזף רות בלשון ציורית, חסכונית ובהירה.
שפי, נעמה , טבעת המיתוסים‏
טבעת המיתוסים‏
נעמה שפי
טבעת המיתוסים, ספרה המאלף ורב התובעות של נעמה שפי, מראה כי אל נהר פולמוס ואגנר זרמו ברבות הימים גם יובלים. של אירועים פוליטיים וחברתיים אחרים, שהתנקזו אל אשדות הוויכוח הסוער, ובאמצעותם חושפת המחברת דפוס התנהגות קולקטיבי של החברה הישראלית בצומת העדין המחבר בין תרבות וזהות לאומית, פוליטיקה וחברה.
12345
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ