חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ג
עבדי ניו-יורק‏
תמה ג`נוביץ
650 דולר לחודש דמי שכירות לחדר-שינה בלבד. 1,500 דולר לחודש שכר דירה שלמה. מגורים במנהטן, ולא סתם במנהטן, אלא בווילג`, הם חובה. כל בניין מט לנפול, כל מחסן לשעבר, יתאים למטרה. כל מי שהצליח לתפוס חזקה על מקום כזה הוא מלך. בעצם אדון. הוא שולט ביד רמה ומאיימת בשותפו לדירה, למיטה, לחיים.
ולזר, מרטין , עבודת הנפש‏
עבודת הנפש‏
מרטין ולזר
עבודת הנפש הוא סיפורים של שלושה חודשים משנות עובדתו של סקאור כנהגו של התעשיין גלייצה, ואף על פי כן – פרשת חיים שלמה של מתח ומאבק ביניהם, בכוחות לא שווים: השליט מול המובס תמיד, הנאלץ לוותר על האני שלו, על חלום האושר, מוכרע בלי הרף על ידי עבודת הנפש. הכניעה והוויתור משתלטים על חיי המשפחה, על היחסים עם הבנות ועם הסביבה כולה.
עד היום ההוא
קרסמן טיילור
באמצע שנות השלושים של המאה העשרים, בעקבות מאבקו בהשתלטות הנאצים על הכנסייה הלותרנית הגרמנית, נשללה מסטודנט צעיר לתיאולוגיה הזכות להסמכה לכומר.
מגד, אהרן , עד הערב‏
עד הערב‏
אהרן מגד
ניגשתי לתלון המטבח ופתחתיו, להפיג נדף קל של נפטלין, לא הבנתי מה פתאום היא מציעה לי שאצא מן הבית בשעה כזאת, עשר ורבע לפני הצהריים, שמש הקיץ כבר בגבורתה, ורק לפני שבוע הראתה לי כתבה בעיתון בעניין הסכנות הכרוכות בהיחשפות לקרינה..."
בירן, דני , עד מעט החיים‏
עד מעט החיים‏
דני בירן
הוא היה ילד שניחן בתבונה, בחוש הומור מיוחד ובאישיות משובבת. תכונות אלה סייעו לו ולסובבים אותו במאבק הנואש עם מחלתו. בגיל שלוש נתגלה אצלו גידול ממאיר ומיטב הידע, וכל האהבה והאמונה שבעולם מתגייסים למלחמה בו.
12345678910
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ