חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרי עזר והדרכההדרכהב
בדרך למעלה: להתקדם בחיים בעזרת הקואצ'ינג
ליבשטיין, שירי ודורון , בדרך למעלה: להתקדם בחיים בעזרת הקואצ'ינג
שם ספר:   בדרך למעלה: להתקדם בחיים בעזרת הקואצ'ינג
שם מחבר:   שירי ודורון ליבשטיין
מו"ל מקור:   כנרת
שפת מקור:   עברית
 
 

בדרך למעלה יאפשר לכם להתקדם בחיים בעזרת האימון (קואצ´ינג). הספר עושה זאת בדרך לא שגרתית - באמצעות סיפורם של נֹגה וקובי, זוג בעל מודעוּת גבוהה ואהבה בריאה, היוצאים למסע חובק עולם למימוש עצמי שבמהלכו הם מתפתחים במכלול רחב של תחומי חיים, מצורכי קיום ועד צורכי הנפש: מכסף, בריאות ומשפחה ועד אהבה, יצירתיות ורוחניות.

במשך שנה תמימה השניים מדלגים בין ערים ויבשות
, נחשפים לנופים המעשירים את עולמם, ובדרך עוברים תהליך מרתק ומאתגר הפותח להם חלון הזדמנויות לצמיחה ולהעצמה אישית.
המסע של נֹגה וקובי יכול להוות השראה למסע הפנימי של כל אחד ואחד מאיתנו. בדרך למעלה נועד לכל מי שמבקש שינוי בחייו, שיקרב אותו למקום שבו הוא חולם להיות.
השילוב בין חוויה להדרכה מציע זווית מקורית להתמודדות עם מוסכמות, לבטים ופחדים, המשפיעים על הדרך שבה אנו מקבלים את ההחלטות החשובות בחיינו. שירי ליבשטיין היא מאמנת אישית, בוגרת The Coaching Academy. היא בעלת תואר שני בתרפיה וסיפור מטעם לזלי קולג´, והיפנותרפיסטית מוסמכת. מנהלת כיום את תחום המאמנים והתכנים בחברת Coaching Interactive , המספקת שירותי אימון בכל תחומי החיים באמצעות האינטרנט.

דורון ליבשטיין הוא מאמן עסקי, בוגר
The Coaching Academy. שימש כסמנכ"ל שיווק בחברת מיקרוסופט ישראל, מנהל בכיר בהנהלת מיקרוסופט אירופה ומנכ"ל MSN ישראל. ליבשטיין, בעל תואר MBA בכלכלה ומינהל עסקים, הוא כיום יו"ר דירקטוריון פורטל תפוז ויו"ר חברת Coaching Interactive.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ