חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
קונרן, טרנס , ספר הבית
שם ספר:   ספר הבית
שם מחבר:   טרנס קונרן
מו"ל מקור:   כנרת
שפת מקור:   אנגלית
 

 

פרסומו הראשון של ספר הבית הווה פריצת דרך, מדריך לעיצוב פנים שסקר את התהליך כולו, החל בתכנון ובבנייה וכלה במגע האחרון של עיצוב הפנים. בספר הבית יצר סר טרנס ספר שאין לו תחליף, בעל חזור נדיר לעתיד. הספר, משופע במידע חדשני, משיב לעיצוב הבית פשטות והיגיון ושואב מניסיונו רב הערך של סר טרנס כמעצב וכיצרן רהיטים מוביל בארבעים השנים האחרונות.

·         מעל 650 תצלומי צבע ההופכים את הספר למקור השראה חזותי

·         מעל 200 שרטוטים המסבירים כיצד פועל הבית, כולל תוכניות לארגון מחודש של החלל, הצעות כיצד להפוך את הבית או הדירה לבטוחים יותר לכולם, הסברים בסיסיים בתחום האינסטלציה ורעיונות לאחסון יעיל

·         מידע מעשי שתזדקקו לו בבואכם לשפץ את ביתכם או את דירתכם – מעקרונות בסיסיים עד למגע האחרון

הספר מחולק לחמישה חלקים:

תחושה של מקום - טרנס קונרן בוחן במבט מיומן מה הופך מבנה לבית. סקירתו מתבססת על תקדימים היסטוריים, תכנון עירוני וכפרי, תוכניות ענק ופרטים משובבי לב.

מקום לשינוי - עצות מפורטות ומהימנות שיסייעו לכם לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בחלל שברשותכם: הבנת המבנה, קביעת סדר עדיפויות, חימום, אינסטלציה וחשמל, שינוי החלל, מתן הנחיות ועבודה מול אדריכלים, מעצבים ובנאים.

מקום לחיות - בו חלק עשיר בתרשימים ובתמונות הבוחן את האופן שבו אנו חיים את חיינו – לא בחדרים נפרדים לכל פעילות, אלא בחלל מוגבל בדרך כלל, שבו מבצעים מגוון מלאכות, החל בבישול ואכילה, דרך עבודה, מנוחה ומשחק, וכלה ברחצה ושינה.

מדריך - מבט כולל ומקיף על אפשרויות עיצוב וריהוט, הבוחן ומגדיר את הבחירות הטובות ביותר בתחום הריצוף, הקירות, החלונות, הריפוד והתאורה.

על כל צרה שלא תבוא - רשימת בקרה מפורטת שלא תסולא בפז, המדריכה כיצד לתחזק את הבית, כולל טיפים להתמודדות עם קלקולים וטרדות היומיום: החל בסיר שמן בוער במטבח וכלה בגג דולף או בחדר אמבטיה מוצף.

ספר הבית הוא ספר הדרכה מושלם לכל מי שמתעניין בשיפוץ הבית ובעיצובו. הוא מעשי ומעורר השראה, מלווה באיורים מאירי עיניים ומשופע מידע עדכני. הספר יפיח בכם השראה להביט בבית באור חדש, ויצייד אתכם ברעיונות ובידע שבעזרתם תוכלו להפוך את ביתכם לבית שלא רוצים לזוז ממנו.

סר טרנס קונרן הוא מעצב בעל שם עולמי, המייסד והבעלים של רשת חנויות הביטאט שהפכה את העיצוב האיכותי לנחלת ההמונים. דרך מיזוגה של הביטאט וחנויות קונרן בלונדון, פריז, המבורג, טוקיו, פוּקוּאוֹקָה וניו יורק.

כטבח נלהב שינה את חוויית האכילה הלונדונית בעזרת מסעדותיו הפופולריות שזכו לשבחים רבים, ביניהן הביבנדום, קוולינו'ז, מצו, ה”גסטרודום” ליד הלונדון ברידג' ובלו בירד בקינגס רואוד. ב-1989 ייסד את מוזיאון העיצוב, הראשון מסוגו בעולם.

סר קונרן, בעיצובו ובחנויותיו, הפך את העיצוב היכותי לנחלת ההמונים, ובתפיסותו – בעיקר דרך ספריו הרבים – מאפשר לכולנו לזכות בבתים חלומיים מלאי צבע, תנופה ומרחבי דעתו של אדם.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ