חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
פרמר, חוזה פיליפ , נאהבים‏
נאהבים‏
חוזה פיליפ פרמר
נאהבים, ספרו הקלאסי של פיליפ חוזה פארמר, נחשב לציון-דרך בהתפתחותה של ספרות המדע הבדיוני, עיקרו, שיבה אל הרגשות האנושיים היסודיים: אהבה, נאמנות, שמחת-חיים ופחד המוות.
רג
נאנו‏
אד רג`יס
בניית העולם – מולקולה אחר מולקולה זוהי הטכנולוגיה שתשים קץ לכל שאר הטכנולוגויות; נאנוטכנולוגיה – בניית עצמים רגילים אטום לאטום, מולקולה למולקולה. הנאנוטכנולוגיה תעניק לנו שליטה מלאה במבנה החומר, כך שנוכל לבנות בעזרתה כל דבר אפשרי: להפוך עשב לאומצות בשר, פחם ליהלומים, יהלומים לטילים.
דונביץ, נתן , נאשמים‏
נאשמים‏
עוברת כאן גלריה עשירה, ססגונית, פעמים מוזרה ומעלה-תמיהות. ויש גם רחמים, סימפטיה ודמעות. נאשמים הוא סיפורם של משפטים מרתקים ויוצאי-דופן, הנקרא כספר מתח.
דילייני, סמיואל ריי , נובה‏
נובה‏
סמיואל ריי דילייני
בכתיבה עשירת דמיון וסמלים, שבזכותה נערץ דילייני גם על קוראים שאינם אמונים על קריאת מדע בדיוני, מביא נובה תמונה חיה ושלמה מאוד של חברת העתיד הבין-כוכבית. תאוות נקם עזה דוחפת את הקברניט פון ריי לצאת למסע רב סכנות בחיפוש אחר חומר יקר הנמצא בתוך לבה של שמש מתפרצת.
מירון, דן , נוגע בדבר‏
נוגע בדבר‏
דן מירון
נוגע בדבר הוא הראשון בסדרה החדשה עמודים לספרות עברית – עיון שמגמתה להציג רשימות ומסות מאת אנשי ספרות מן השורה הראשונה ובהן יידונו נושאי ספרות כחלק בלתי נפרד מבעיות החברה והפוליטיקה בישראל.
12345678910
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ