חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםח
חברי לנארד‏
פריי, ג'ימס , חברי לנארד‏
שם ספר:   חברי לנארד‏
שם מחבר:   ג`ימס פריי
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2007
שפת מקור:   אנגלית
 

 

סיפור קורע לב, מלא הומור ומעורר השראה על חברות וגבולותיה, פרי עטו של מחבר רב-המכר מיליון רסיסים קטנים.

 

לנארד הוא חברו הטוב ביותר של ג'יימס פריי מאז ומעולם. כשג'יימס היה שבוי בהרס עצמי, היה זה לנארד – המאפיונר הנהנתן והכריזמטי – שהציל את חייו. כשג'יימס עמד בפני מכשולים קשים במאמציו לחזור למוטב, לנארד - המכור לקוק שנמצא בגמילה – הוא שהציע את תמיכתו, את השפעתו ואת הגנתו, שלעתים השתיקה היתה יפה להן.

 

וכך, כשג'יימס מסיים לרצות את מאסרו בכלא ונסער מתפנית גורל אכזרית במיוחד, לנארד הוא האיש שאליו הוא פונה לעזרה. לנארד, שמציע לג'יימס תעסוקה משתלמת – גם אם לא חוקית, מסתורית ומסוכנת במקצת – כשהוא זקוק לה. לנארד, הניחן בנדיבות פנטסטית ובנאמנות עיוורת. לנארד, שמשקיע בחברותם יותר משג'יימס יכול אפילו לדמיין.

 

חברי לנארד , סיפור מפעים ועוצר נשימה על יחסי אב-בן, שואב את הקורא אל סיפורה של מערכת יחסים חריגה אך מעוררת השראה. חברי לנארד עוסק באחריות הכרוכה באהבה למישהו ובנכונות להסתכן בכל דבר בשם הדאגה לשלומו, ומוכיח שאחד הקולות הפרובוקטיביים בספרות של דורנו הוא גם אחד הקולות האנושיים ביותר.

 

ג'יימס פריי הוא מחבר מיליון רסיסים קטנים, רב-מכר מעורר מחלוקת אשר הפך לספר פולחן בעולם ובישראל. פריי נולד בקליוולנד וחי בניו יורק עם אשתו ובתם.

 

"ספר נוגע ללב... קִראו אותו וּודאי תעריכו את האופן שבו פריי עומד בפני מתקפת רגשות שהוא לא ידע על קיומם... מהפנט"(אינדיפנדנט)

"מחווה מרגשת ורבת עוצמה למאפיונר מורכב אך מוסרי" (אינדיפנדנט און סנדיי)

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ