חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספר השלושה - פרידיין 1
אלכסנדר לויד
טָרָן היה משועמם מחייו כסגן־חזירן בחווה של המכשף הזקן דלבֶּן. הוא מעולם לא תיאר לעצמו שייסחף בפתאומיות למסע רב־סכנות להצלת ממלכת פְּרידֵיין. כאשר הֶן־וֶן בורחת, יוצא טרן לחפש אותה. הוא מאבד את עקבותיה במעבה היער האסור, ובחיפושיו נתקל בשר צבאו של אדון ארץ המוות, אָרָאוֹן, ובלוחמיו מטילי האימה.
סיפורו של דספרו - עטיפת הסרט
קייט די-קמילו
זהו סיפורו של דספרו, עכבר קטנטן עם אוזניים גדולות, שאהב את הנסיכה עדשה, ואת צלילי המוזיקה, ואת סיפורי האגדה. זהו גם סיפורו של העכברוש רוסקורו, שנולד במרתפים האפלים של הטירה אבל בלבו נמשך אל האור. וזהו סיפורה של מיג, ילדה קטנה וענייה עם חלומות גדולים ונוצצים.
קולי, ויניפרד , סבתא בקולגייט‏
סבתא בקולגייט‏
וינפרד קולי
ג`יני נשלחת ברכבת, לבדה אל הסבתא הגרה בקולגייט, עיירת כורים בצפון אנגליה. החינוך הקפדני שקיבלה, שעל פיו כמעט כל הנאה מוגדרת כ"חטא", עומד לפתע מול מציאות שונה בתכלית אנשי קולגייט מרבים להיכנס לביתה של סבתא, וג`יני שומעת על בעיותיהם, לומדת את השקפותיהם, גם הולכת לראשונה לקולנוע, לנשף ריקודים, ונוכחת כי גברים ונשים, ואף נערות בנות גילה, נוהגים בשאלות של "מותר" ו"אסור" בדרכים אחרות מכפי שהורגלה.
נולן קלארק, אן , סוד האנדים‏
סוד האנדים‏
אן נולן קלארק
סוד האנדים הוא סיפור עלילה פיוטי ושיר הלל לגדולתה של ממלכת האינקה בימי קדם, לפני בוא האדם הלבן ובתקופה שבה רק ההרים הפראיים היו שותפים לגורלה. זה סיפורם של בני השבט ששרדו ומבקשים גם היום לשמור על כבודם ולזכור את ימי תהילתם.
מקגרגור, ר.ג , סוד יער המבריחים‏
סוד יער המבריחים‏
ר.ג. מקגרגור
יאן, אליסון וגורדון ידעו מלכתחילה שחופשתם לא תהיה משעממת: הוריהם הרשו להם להקים מחנה-קיץ בגן הענקי של הבית העתיק שרכשו, ועתה יחלו לשפצו ולהתקינו למגורים. אך מהיום הראשון הסתבר, שמלבד השינה באוהלים, הרכיבה על סוסיו של מר גרנדל והשיט בסירה בטרם שחר – ממתינה להם הרפתקה נוספת, שבמרכזה הבית העתיק והמוזר שבו הם עתידים לגור.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ