חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סת, ויקראם , מאגם הרקיע‏
מאגם הרקיע‏
ויקראם סת
בשנת 1981, עם סיום תקופת השתלמות בסין, החליט ויקראם סת, לערוך מספר טרמפים דרך שינג`יאנג וטיבט עד נפאל: מאגם הרקיע עד הרי ההימלאיה. כיוון שהחליט לחרוג מן המסלולים הדביקים של הטיולים המאורגנים, זכה הסופר והמשורר הצעיר למסע יוצא דופן ומרתק דרך אחד האזורים הפחות מוכרים.
שלו, מיכל , מאה חורפים‏
מאה חורפים‏
מיכל שלו
בבוקר חורפי אחד יוצאת פאני המשרתת ליער ומוצאת שם נער מוטל על האדמה הלחה. בין הנער לפאני נרקמת מערכת יחסים שהיא תחילתה של שושלת משפחתית ענפה. מכאן והלאה נסחף הקורא ועוקב אחר גיבורי הסיפורי, שאורגים יחד - וכל אחד לחוד - מארג סבוך של נטישות כואבות ואהבות ששורדות גם אחרי הסערה.
טרולופ, ג
מאהב ספרדי‏
ג'ואנה טרולופ
ליזי ופרנסס הן תאומות בסוף שנות השלושים לחייהן. לליזי יש הכול: בעל נפלא, ארבעה ילדים, עסק משגשג, בית מפואר. פרנסס אינה נשואה, היא חיה לבדה ומנהלת את סוכנות הנסיעות הקטנה שלה.
יינג, הונג , מאהבת סינית‏
מאהבת סינית‏
הונג יינג
מאהבת סינית הוא סיפור טרגי על אהבה אסורה, תשוקה ומוות בטרם עת. הרומן נכתב בהשראת סיפור אהבתם השערורייתי של ג`וליאן בֶּל, אחיינה של וירג`יניה וולף, והסופרת הסינית, לין צ`נג
דלילו, דון , מאו 2‏
מאו 2‏
דון דלילו
ביל גריי הוא סלבריטי, הסופר המסתורי ביותר בעולם, מתבודד קיצוני שאגדות עיתונאיות רבות נקשרו בשמו. הוא תקוע זה שנים בכתיבת ספר שאפתני. כאשר המציאות פורצת באכזריות לבועה המוגנת שבה הוא חי: בעקבות מעשי טרור רחוקים נאלץ גריי לצאת למסע חיפוש אובססיבי הלוקח אותו לניו יורק, ללונדון, לאתונה ולבסוף לביירות השסועה.
12345678910
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ