חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סנקביץ
קוו ואדיס‏
הנריק סנקביץ`
"קוו ואדיס?" – כלומר "לאן אתה הולך?" זוהי שאלתו הדרמטית של מרקוס ביניקיוס, הרואה את אהובתו הנזרקת אל חיות הטרף שבזירת המשחקים ואת רומא עולה בלהבות.
אנדה, מיכאל , קונץ-פונץ‏
קונץ-פונץ‏
מיכאל אנדה
31 בדצמבר, היום האחרון בשנה, נחשב למסוכן גם בשנים רגילות. אבל כאשר הקוסם בעל-זבוב טרוף-דעת ודודתו, המכשפה עריצה ערפדיתית, נלחצים אל הקיר – הוא מסוכן במיוחד.
מואט, פארלי , קורות ספינה נאמנה‏
קורות ספינה נאמנה‏
מואט פרלי
בעצה אחת עם רב-החובל סמית מואשם ג`ונתן כי הפר את חוקי הנמל, מושלך לכלא וספינתו נמסרת לבארנס. אז מסתבר שהסוחר הערמומי זמם להבריח משקאות ב"בלק ג`וק". פיטר (בנו של ג`ונתן) ובן-דודו קי עולים בהיחבא על סיפון הספינה הגזולה. אחרי הרפתקאות מסמרות שער הם מצליחים להחזיר לאביו של פיטר את ספינתו הטובה ואף מאלצים את רב-החובל סמית להודות בפשעיו.
גודן, רומר , קיזי, הילדה הצועניה‏
קיזי, הילדה הצועניה‏
רומר גודן
קיזי בת הצוענים היא הדמות המרכזית בסיור מפעים זה, פרי עטה של אחת הסופרות האנגליות המהוללות בדורנו. לצידה יפגוש הקורא אציל בריטי מתבודד בעל לב אנושי חם, פרקליטה סבלנית הבטוחה בצדקתה, נוודים ובני כפר רכלנים, וכמובן – ילדים מכל הסוגים. כל אלה ואחרים הם גיבוריו של סיפור בלתי-שגרתי זה, שהקריאה בו תעניק חוויה בלי-נשכחת לצעירים ולמבוגרים כאחד.
קורצ
קיטוש הקוסם‏
יאנוש קורצ`אק
קשה להיות ילד. מהמעשיות שסיפרה לו סבתו הבין קַיְטוּש כי מוטב לו להיות קוסם. איך נעשים קוסם? מאמצים את כוח הרצון, מחפשים מילת קסם, ומבקשים משאלה. לפעמים קיטוש הצליח, ולפעמים לא. עם הזמן הצליח יותר ויותר, והסיפור התחיל להסתבך...
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ