חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרי מרגניתת
תעלומת עמק בוסקומב‏
קונן-דויל, סר ארתור , תעלומת עמק בוסקומב‏
שם ספר:   תעלומת עמק בוסקומב‏
שם מחבר:   סר ארתור קונן-דויל
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

את עיקר פיסרומו קנה לו שרלוק הולמס בזכות יכולתו להתמודד עם דרך-המחשבה הפלילית של ענקי-הפשע של זמנו. אחד הפושעים השפלים ביותר שהפילו את חתיתם על לונדון היה צ'רלס אוגוסטוס מילברטון, שבעקבותיו יוצא הבלש המפורסם, בפתח כרך זה של סיפורים המסודרים באורח כרונולוגי. חידוש זה באופן הצגתם של הסיפורים מאפשר לקורא לעקוב אחר התפתחות הקריירה המזהירה של שרלוק הולמס ומעניק לחקירותיו נופך מיוחד.

 

במאה השנים שחלפו מאז החל ארתור קונן-דויל בכתיבת עלילותיו של שרלוק הולמס הלכו והתרבו סופרי הבלשים – יש בהם שנתפסו להערצת דמותו של שרלוק הולמס היושב ספון בחדרו ופותר בעיות בכוח הגיונו, אחרים נשענים דווקא על אישיותו הפעלתנית רבת המסכות, ועל יכולתו להתרוצץ בכל רחבי לונדון בחיפוש אחר בדל-עדות שיסייע לו בחקירתו. נעשו גם ניסיונות לא מעטים לחקות את קונן-דויל או "להמשיך" את מפעלו ולהוסיף על סיפורי הולמס – ולשווא: כל ניסיון כזה התגלה כחיקוי חיוור של המקור, ושישים הסיפורים ב"אוסף הקנוני" (ארבעה הרומנים וחמישים ושישה הסיפורים) מוסיפים לשמור על ייחודם כמשובחים בסיפורים שנכתבו בסגנון ספרותי זה.

בסדרה הכרונולוגית נכללו פרשת הבלש הגוסס, תעלומת עמק בוסקומב, פרשת נזר התרשיש ותעלומת הדמויות המרקדות ובהם כל הסיפורים הקצרים.

בסדרה שנייה נכללו חקירה בשני, חותם הארבעה, עמק הפחד וכלבם של בני בסקרויל.

 

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ