חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
פולמן, פיליפ , מסתרי אבן האודם
סאלי לוקהארט - מסתרי אבן האודם
פיליפ פולמן
"היא היתה בת שש-עשרה לערך, לבדה, ויפה באופן מיוחד.... שמה היה סָאלי לוֹקְהארט. ובתוך חמש-עשרה דקות היא תהרוג מישהו."
סקרמטה, אנטוניו , סבלנות לוהטת‏
סבלנות לוהטת‏
אנטוניו סקרמטה
זהו סיפור על מריו חימנס, דוור צעיר הבוער בתשוקותו לבתו של בעל בית המרזח החושנית, על אמה הרגזנית והמעשית ועל המשורר הנודע פאבלו נרודה. המעשה מתרחש בכפר דייגים קטן שבצ`ילה ותחילתו בידידות אמיצה הנקשרת בין המשורר הנודע ובין הדוור הצעיר המביא לו מכתבים מדי יום ביומו.
קולי, ויניפרד , סבתא בקולגייט‏
סבתא בקולגייט‏
וינפרד קולי
ג`יני נשלחת ברכבת, לבדה אל הסבתא הגרה בקולגייט, עיירת כורים בצפון אנגליה. החינוך הקפדני שקיבלה, שעל פיו כמעט כל הנאה מוגדרת כ"חטא", עומד לפתע מול מציאות שונה בתכלית אנשי קולגייט מרבים להיכנס לביתה של סבתא, וג`יני שומעת על בעיותיהם, לומדת את השקפותיהם, גם הולכת לראשונה לקולנוע, לנשף ריקודים, ונוכחת כי גברים ונשים, ואף נערות בנות גילה, נוהגים בשאלות של "מותר" ו"אסור" בדרכים אחרות מכפי שהורגלה.
לורד, בט באו , סהר אביב‏
סהר אביב‏
בט באו לורד
סהר אביב הוא רומן נדיר ביופיו, העוסק בסין משנת 1892 ועד 1972, ומשחזר בכשרון רב את מלוא המסתורין והקסם של סין המסורתית, המתחילה להיפתח לרוחות המערב.
פלמינג, איאן , סהרון‏
סהרון‏
איאן פלמינג
כאשר התבקש גיי`מס בונד ליישב מחלוקת אודות "התנהגות שאינה ראויה לג`נטלמן" במועדון הימורים אקסקלוסיבי, חשב שאינו צריך אלא לחלץ את מפדו הנערץ ממצב מביך. כי האצבע המאשימה כוונה אל סר הוגו דראקס, איש עסקים, גיבור עממי ופטריוט נערץ – ראש פרוייקט הסהרון שבו תלתה בריטניה את תקוותה לעתיד בטוח יותר.
12345678910
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ