חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
רושדי, סאלמן , שאלימר הליצן
שאלימר הליצן
סאלמן רושדי
זהו סיפורו של מקס, של רוצחו ושל בתו – ושל האישה הקושרת ביניהם. זהו סיפורה של אהבה עזה שמשתבשת באופן גורלי; זהו אֶפּוֹס שמתרחש בקליפורניה, בצרפת, באנגליה, ומעל הכול בקשמיר. בלבו קורותיו של גן עדן עלי אדמות של פרדסי אפרסקים ודבורי דבש, של הרים ואגמים, של נשים ירוקות עיניים וגברים רצחניים: גן עדן חרב, לא ממש אבוד, ובכל זאת מנותץ.
ולטארי, מיקה , שאנהת המצרי‏
שאנהת המצרי‏
מיקה ולטארי
שאנהת המצרי ראה אור במקורו הפיני ב-1945, סמוך לאחר המלחמה הגדולה שבה הובסה גם מולדתו של המחבר, מיקה ולטארי. ואכן, אף שהרומן מרחיק עדותו לתקופת השושלת ה-18 של מצרים הפרעונית פורש יריעתו על פני המזרח העתיק כולו, יש בו מעין מצוי כאוב ודרמטי למשברים, למתחים ולאכזבות של אירופה המודרנית
לבב, עמוס , שבבים של תקוה‏
שבבים של תקוה‏
עמוס לבב
הספר עתיר הגילויים חושף, בין השאר, לראשונה את סיפור הולדתו הדרמטי של טיל ה"חץ", את סיפורי התמוטטותם של אלסינט, סאייטקס ואינדיגו, ואת הסיפור האמיתי של ניסיון ההשתלטות הכושל על חברת סאייטקס.
שלו, מיכל , שבועת רחל‏
שבועת רחל‏
מיכל שלו
הדס, מתמחה בבית המשפט המחוזי בתל אביב, מבקשת כבדרך אגב מסבתה רחל לספר לה על אהבה נושנה מימי עלומיה. סיפור שמתחיל באורח תמים לכאורה הופך במהרה למסע מדהים לתוך חייה המרתקים של אישה צעירה, גאה וסוערת. סודות אפלים, תשוקות, תהפוכות גורל, אהבות, אכזבות והחמצות על רקע מאורעות היסטוריים ששינו את פני המאה ועיצבו את דמות היישוב היהודי בארץ ישראל.
אשל, אריה , שבירת הגרדומים‏
שבירת הגרדומים‏
אריה אשל
בחודש אפריל 1947 הוציאו הבריטים להורג בא"י שישה לוחמי מחתרת עבריים וביוני דנו לתליה שלושה נוספים. האצ"ל חטף שני סרג`נטים בריטיים בנתניה ואיים להפעיל נגדם בדיוק את הנשק שיופעל נגד השלושה. מאמצי הבריטים למצוא את מקום שביים עלו בתוהו ועל כפות המאזניים היו מוטלים: מצד אחד חייהם של חמישה צעירים. ביניהם שני הבריטים. ומצד שני יוקרת האימפריה הזקנה והמתפוררת.
12345678910
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ