חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
הורוביץ, אנטוני , עדשי השוקולד של הבז
עדשי השוקולד של הבז
אנטוני הורוביץ
כשהגמד ג`וני נאפולי נכנס למשרדו של הבלש טים דיאמונד ומפקיד בידיו חבילה מסתורית, הוא עושה טעות איומה. מפני שטים דיאמונד הוא כנראה הבלש הגרוע ביותר בלונדון ואולי בעולם כולו. לא עובר יום והגמד סופג מכה אנושה. למשטרה סיבה טובה לחשוד בטים. אבל לא רק המשטרה נמצאת בעקבותיו - הפושעים הכי גדולים בעיר מחפשים את החבילה שטמון בה קוד סודי לאוצר של מיליונים.
ויילדר, לורה אינגלס , עיר קטנה בערבה‏
עיר קטנה בערבה‏
לורה אינגלס ויילדר
שלום-עליכם (רבינוביץ, שלום) , עלי כינור‏
עלי כינור‏
שלום-עליכם (רבינוביץ שלום)
ארבעה עשר מסיפוריו המקסימים של שלום עליכם, כונסו בספר של סופר יהודי גדול זה – אלה סיפורי הילדות הכתובים בגוף ראשון, בהם מספר הילד בלשונו שלו על חוויותיו – בחול ובחג, בבית וב"חדר". ואם גם הילד נקרא פעם אליק ופעם יוסל (או מוטל, או שלום או טופלה טוטוריטו), אין ספק שילד זה הוא הסופר בילדותו, ואירועים רבים המתוארים כאן – החל בגנבת האולר ועד ה"מלחמה" בחמניות – אירעו לשלום עליכם עצמו בילדותו
רנסום, ארתור , עמק הסנוניות‏
עמק הסנוניות‏
ארתור ראנסום
ארתור רנסום, סופר הילדים הנודע, התפרסם יותר מכל בזכות סיפורי הסנוניות והאמזונות שכתב. במרכזם ארבעת ילדי ווקר ושתי בנות בלקט, המעניקים דרור לדמיונם והופכים את חופשותיהם לאירועים מסעירים, גדושי הרפתקאות ועליצות.
קונן-דויל, סר ארתור , עמק הפחד‏
עמק הפחד‏
סר ארתור קונן-דויל
בעמק פחד, שהוא אחד מארבעה רומנים שגיבורם הוא הבלש הרווק, מגיע פתק לידי שרלוק הולמס, ובו שורת מספרים וכן המילים "דאגלאס" ו"בירלסטון". הצלחתו בפענוח הצופן הסודי מאפשרת לקורא לעמוד על חריפות שכלו של הבלש, שעד היום לא קמו לו מתחרים.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ