חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרי עזר והדרכהמשפחהש
שותפים אינטימיים‏
סקארף, מגי , שותפים אינטימיים‏
שם ספר:   שותפים אינטימיים‏
שם מחבר:   מגי סקארף
שנת הוצאה:   1990
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

 

מה מתרחש במסגרת האינטימית של חיי הנישואין וכיצד זה משפיע עלינו, על מידת האושר והסיפוק שאנו מוצאים בחיינו, ועל תחושת הזהות וההגשמה העצמית שלנו?

ספר זה, המיועד לכל מי שנשוי או שמתכוון להינשא פעם, מתמקד ביחסי האהבה והנישואין: כיצד הם נוצרים, במי אנו בוחרים, מהם הגורמים המשפיעים על התפתחות הקשר, ומדוע יש קשרים מוצלחים – וכאלה שאינם מחזיקים מעמד.

מגי סקארף חוקרת נושא זה לעומקו – ומן ההתחלה. באמצעות פגישות עם בני זוג, בשלבים שונים של חייהם המשותפים, היא מגלה

  • מה קורה בתהליך יצירת הקשר בין בני זוג
  • כיצד משפיעים עליהם מאבקים על כוח ושליטה
  • אינטימיות ועצמאות
  • מה תפקידו של המין
  • מה השפעת הילדים
  • מה עם הדימוי העצמי?

תפקיד חשוב ביחסים נודע לעבר: מה מביא איתו כל בן-זוג מהבית, ואילו עניינים בלתי פתורים מרחפים עדיין מעל ראשם. בעיות העבר הן תכופות המקור האמיתי של משברי ההווה.

שותפים אינטימיים אינו רק ספר מחקר. מגי סקארף מראה, תוך גילוי הבנה וכושר אבחנה, מה כל זוג יכול לעשות בכדי להבין לאשורה את מערכת היחסים, וכיצד להכניס בה שינויים ושיפורים. בעזרת טכניקות חדשניות וקלות לביצוע אפשר לפתור בעיות, להפיג מתחים ולהשפיע על מסלול החיים.

 

מגי סקארף היא מהכותבות הבולטות בארצות הברית בתחום הפסיכולוגיה. מאמריה התפרסמו בכתבי עת יוקרתיים והיא זכתה בפרסים רבים. ספרה עניינים לא סגורים, שהתפרסם בהוצאת זמורה-ביתן, עסק בנשים במצבי לחץ וזכה לשבחים רבים ולהצלחה. "מגי סקארף היא מאותם סופרים נדירים ונפלאים, אשר גורמים לך לחשוב, מבלי לדרוש ממך להסכים איתה." (ננסי פריידי)

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ