חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרי מרגניתפ
פרשת נזר התרשיש‏
קונן-דויל, סר ארתור , פרשת נזר התרשיש‏
שם ספר:   פרשת נזר התרשיש‏
שם מחבר:   סר ארתור קונן-דויל
מו"ל מקור:   ספרי מרגנית
שפת מקור:   אנגלית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

אחת הסערות הספרותיות העזות ביותר שהתחוללו באנגליה פרצה משהסתבר כי מאבקו של שרלוק הולמס באלוף-הפשע, פרופסור מוריארטי, הביא למות שניהם. סיפור דרמתי זה עומד במרכז הכרך הזה של סיפורים מעלילות הבלש המפורסם המסודרים באורח כרונולוגי. חידוש זה באופן הצגתם של הסיפורים מאפשר לקורא לעקוב אחרי התפתחות הקריירה המזהירה של שרלוק הולמס ומעניק לחקירותיו נופך מיוחד.

 

במאה השנים שחלפו מאז החל ארתור קונן-דויל בכתיבת עלילותיו של שרלוק הולמס הלכו והתרבו סופרי הבלשים – יש בהם שנתפסו להערצת דמותו של שרלוק הולמס היושב ספון בחדרו ופותר בעיות בכוח הגיונו, אחרים נשענים דווקא על אישיותו הפעלתנית רבת המסכות, ועל יכולתו להתרוצץ בכל רחבי לונדון בחיפוש אחר בדל-עדות שסייעו לו בחקירתו. נעשו גם ניסיונות לא מעטים לחקות את קונן-דויל או "להמשיך" את מפעלו ולהוסיף על סיפורי הולמס - ולשווא: כל ניסיון כזה התגלה מייד כחיקוי חיוור של המקור, ושישים הסיפורים ב"אוסף הקנוני" (ארבעה הרומנים וחמישים ושישה הסיפורים) מוסיפים לשמור על ייחודם כמשובחים בסיפורים שנכתבו בסגנון ספרותי זה.

בסדרה הכרונולוגית נכללו פרשת הבלש הגוסס, תעלומת עמק בוסקומב, פרשת נזר התרשיש ותעלומת הדמויות המרקדות ובהם כל הסיפורים הקצרים.

בסדרה שנייה נכללו חקירה בשני, חותם הארבעה, עמק הפחד וכלבם של בני בסקרויל.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ