חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרי מרגניתס
סיפורי ממלכת נרניה - האלבום המלא
לואיס, קלייב סטייפלס , סיפורי ממלכת נרניה -   האלבום המלא
שם ספר:   סיפורי ממלכת נרניה - האלבום המלא
שם מחבר:   קלייב סטייפלס לואיס
מו"ל מקור:   ספרי מרגנית
שפת מקור:   אנגלית
 

 
סיפורי ממלכת נרניה ממשיכים להלהיב מיליוני קוראים ברחבי העולם מאז ראו אור לפני כחמישים שנה, והאירועים הקסומים המתוארים בהם מותירים את חותמם בזיכרונם של קוראים צעירים רבים. שכן לפנינו עולם שבו מכשפה מצווה על חורף נצחי, בעלי החיים המדברים רבים מבני האדם, וקנטאורים, ענקים ופאונים נוטלים חלק בקרבות סוערים.

בפעם הראשונה מתאחדים כל שבעת הסיפורים בכרך אחד. איוריה המקוריים והאהובים כל כך של פולין ביינס הופכים למרהיבים עוד יותר בזכות הצבע שנוסף להם. מהדורת מתנה מפוארת זו היא ערובה לכך שהעולם המופלא של נרניה יצית את דמיונו של דור קוראים חדש.

קלייב סטייפלס לואיס נולד בבלפסט ב-1898. בילדותו נשבה בקסמן של האגדות, המיתוסים והסיפורים העתיקים שסיפרה לו אומנתו האירית. דמות הפאון הנושא חבילות ומטרייה ביער מושלג נגלתה לו כשהיה בן שש-עשרה. ואולם רק שנים רבות אחרי כן, כשהיה פרופסור באוניברסיטת אוקספורד, הצטרפו אל הפאון מכשפה מרושעת ואריה נועז. קורותיהם מתוארים בספר האריה, המכשפה וארון הבגדים, אחד הספרים האהובים בכל הזמנים. בעקבותיו הופיעו שישה ספרים נוספים על ממלכת נרניה, והכותר המסיים את הסדרה, הקרב האחרון, זכה באות המצוינות הגבוה ביותר בתחום ספרות הילדים – פרס קרנגי היוקרתי.

מלאכת האיור של פולין ביינס לסיפורי נרניה מתפרשת לאורך קריירה יוצאת דופן. תחילתה בציורים בשחור-לבן לספר האריה, המכשפה וארון הבגדים ב-1949, והמשכה בצביעה ידנית של האיורים לכל שבעת הכרכים, ארבעים שנה מאוחר יותר.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ