חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםש
שושלת המגדלית: המיוחלת
שם ספר:   שושלת המגדלית: המיוחלת
שם מחבר:   קתלין מקגוואן
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2008
 


כאשר
העיתונאית מורין פסקל החלה בתחקיר לצורך כתיבת ספר חדש, היא לא העלתה על דעתה שתיסחף לתוך תעלומה סודית ,מטלטלת יסודות עולם, אשר אלפי בני אדם מתו ונרצחו בגינה. הסוד המשפחתי מגיח ממקום קבורתו, ומורין אינה יכולה להכחיש עוד שנבואתה ההזויה של " המיוחלת " מצביעה היישר עליה .

לפני אלפיים שנה הטמינה מרים המגדלית צרור מגילות קלף בין הצוקים הפראיים של הרי הפירינאים הצרפתיים, מגילות שהכילו את גרסתה שלה להתרחשויות. כוחות על־טבעיים גוננו על המגילות הקדושות האלה, שנועדו להתגלות רק על ידי מי שתגשים את נבואתה הקדמונית של "המיוחלת."

מסעה יוצא הדופן של מורין מעביר אותה מסמטאותיה המאובקות של ירושלים אל הקתדרלה של פריז ואל המגילות עצמן. עליה לחשוף עקבות הקושרות את גדולי האמנים, בהם בוטיצ'לי וז'אן קוקטו; את שושלות מדיצ'י, בורבון ובורג'יה; ואת הוגי הדעות המדעיים הגדולים כמו ליאונרדו דה וינצ'י ואייזק ניוטון. בסוף מסעה היא נפגשת פנים אל פנים עם הדמויות הממשיות של ישו המשיח, מרים המגדלית,  יוחנן המטביל, יהודה איש קריות ושולמית, במגילה חדשה ורבת עוצמה שכתבה מרים המגדלית עצמה.

המיוחלת מבוסס על עשרים שנות מחקר, והוא הראשון בטרילוגיית שושלת המגדלית, סדרה חדשה המשלבת רוחניות ומתח.

קתלין מקגואן היא סופרת שיצירותיה ראו אור ב־40 מדינות וב־15 שפות. בצעירותה עבדה כעיתונאית בצפון אירלנד והשתלמה בפולקלור ומיתולוגיה בינלאומיים ובאמנות הסיפור העממי באירופה ובמזרח הקרוב. כיום היא מתגוררת בלוס אנג ' לס ומעורבת בתעשיית הקולנוע.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ