חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםש
שלג על עצי הדובדבן, סיפורי האוטורי‏
הרן, ליאן , שלג על עצי הדובדבן, סיפורי האוטורי‏
שם ספר:   שלג על עצי הדובדבן, סיפורי האוטורי‏
שם מחבר:   ליאן הרן
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2006
שפת מקור:   אנגלית
 


טקאו, יורש לשבט אוטורי המהולל, נשבע אמונים לאחווה. בזכות כישרונותיו העל-טבעיים, יכולתו להפוך לבלתי נראה ושמיעתו החדה הוא הופך למתנקש קטלני ביותר. עליו להפנות גב לחינוכו שוחר השלום, לוותר על זכותו מלידה לעושר, לאדמות ולכוח, ולהתכחש לאהבתו לקאדה. אם לא יתמסר לדרכיה האלימות של האחווה, אנשיה יהרגו אותו.

טקאו מתבגר והופך לגבר ויוצא לדרך רצופת סכנות, קשיים ומאבקים. אהובתו קאדה משמשת כעת כלי משחק יקר ערך בידי מצביאים חסרי רחמים, ועליה להסתמך על פיקחותה, על יופייה ועל ערמומיותה כדי לבסס את מקומה בעולם של גברים אדירי כוח.

שלג על עצי הדובדבן , החלק השני בטרילוגיה האפית סיפורי האוטורי, לוקח אותנו ליפן מיתולוגית של ימי הביניים ומספר על התנגשות בין כוחות, על נאמנויות חצויות ועל אהבה לוהטת.

ליאן הרן למדה שפות מודרניות באוניברסיטת אוקספורד ועבדה כמבקרת סרטים וכעורכת אמנות בלונדון, לפני שעברה להתגורר באוסטרליה. העניין רב-השנים שלה ביפן הוביל אותה לחקור את השפה היפנית ולערוך מסעות רבים ביפן, ששיאם בכתיבת הטרילוגיה סיפורי האוטורי.

הספר הראשון בטרילוגיה פסיעות על רצפת הזמיר ראה אור גם הוא בהוצאת כנרת.

"היופי, הפראות והמוזרות בסיפורה הסוחף של הרן מועצמים על ידי הפרוזה המזוקקת והמצוינת"                                                                         (אינדיפנדנט און סנדיי)

"במשפטים מדויקים כמשיכת מכחול על מגילה יפנית הרן חושפת אותנו לנופים מסתוריים עצומים מלאי סכנות ופלא"                                                  (פבלישרס ויקלי)

"הרן מעמיקה את העולם האקזוטי שהדמויות שבראה מאכלסות. נבואה וגילוי מפתיע לקראת סוף הרומן מכינים את הקרקע לרומן השלישי"                                 (בוקליסט)

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ