חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות ילדיםספרות לגיל הגן (3-6)ש
שירים עליזים וחרוזים פוחזים
דאל, רואלד , שירים עליזים וחרוזים פוחזים
שם ספר:   שירים עליזים וחרוזים פוחזים
שם מחבר:   רואלד דאל
מו"ל מקור:   כנרת
שנת הוצאה:   2007
שפת מקור:   אנגלית
 


מי לא מכיר את צ'רלי בממלכת השוקולד, את מטילדה או את דני אלוף העולם? גיבורי ספריו של רואלד דאל הם חלק בלתי נפרד מעולמם של ילדים בעולם כולו, ועבור קוראים צעירים רבים סיפוריו הם שער לחיים של קריאה.

אבל רואלד דאל הוא לא רק מספר סיפורים מחונן. כישרונו הייחודי ניכר גם בשירים ובחרוזים שהוא נוהג לשלב דרך קבע בספריו. שירים אלה נאספו בכרך מרהיב זה בעריכת קוונטין בלייק, מאיירו הנודע של דאל. אל בלייק מצטרפים כאן טובי האמנים והמאיירים הפועלים כיום במחווה יוצאת דופן לסופר שקסמו עובר כמו שרביט מדור לדור.

המהדורה העברית מביאה את השירים המחורזים בתרגום חדש של לאה נאור - סופרת, פזמונאית ומתרגמת. בין יצירותיה: זרעים של מסטיק, מקהלה עליזה, חיוכים, קרנבל בנח"ל, ובואי אמא. אחד ממפעלי התרגום של לאה נאור הוא סדרת ספרי דוקטור סוס שזיכתה אותה בעיטור אנדרסן לתרגומי מופת.

רואלד דהאל (1990-1916) סופר אנגלי עטור פרסים, מוכר לקהל בישראל בעיקר מספריו בסדרת מרגנית בהוצאת זמורה-ביתן ובהם: צ'רלי בממלכת השוקולד, מטילדה, ג'יימס והאפרסק הענקי, דני אלוף העולם והמכשפות. ספריו מצטיינים בעלילות מפתיעות, בהומור פרוע בדמויות שובבות ומצחיקות וכמובן בשירים עליזים וחרוזים פוחזים.

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ