חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
בשם שמים
אבירם ברקאי
בשם שמים הוא סיפורו של חיל האוויר הישראלי במלחמת יום הכיפורים מבעד לעיני המפקדים והלוחמים של טייסת אחת. לא סתם אחת, "האחת" — טייסת 201, חלוצת טייסות הפנטומים והנודעת מכולן.
בן לאדן - החיסול
מרק בודן
"למען האל והמדינה – ג`רונימו בידינו. ג`רונימו. ג`רונימו . . . נראה שהורדנו אותו". ב- 2 במאי 2011, פשטו באישון לילה לוחמי יחידת העילית האמריקאית "אריות הים" על הקומה השלישית של מבנה מגורים באבוטאבאד שבפקיסטן, זיהו גבר גבוה, מזוקן ושחום בכיפת תפילה וירו בו למוות. עשר שנות מצוד אחרי אוסאמה בן לאדן, מנהיג אל-קאעידה ואדריכל פיגועי 11 בספטמבר 2001, הגיעו סוף סוף לקיצן.
בעיניים פקוחות
צבי זמיר
."בכל זאת החברה עומדת לחתום החוזה היום לפנות ערב. מדברת על החוזה באותם התנאים המוכרים לנו. יודעים שמחר חג. חושבים שיכולים לנחות מחר לפני החושך...."
בגין, מנחם , בלילות לבנים
בלילות לבנים
מנחם בגין
בהיכנס הרוסים למזרח פולין – בעקבות ההסכם שחתמו עם גרמניה הנאצית – בא לידי ביטוי יחסה העוין המסורתי של רוסיה הסובייטית לציונות. ברשתה של הנ.ק.וו.ד. נפל גם המחבר, מנחם בגין, מפקד בית"ר בפולין, שכבר באותם ימים נודע כאחת הדמויות הבולטות בתנועה הציונית. המחבר מתאר את התלאות והסבל שעברו עליו למן מעצרו בווילנה ועד לשחרורו.
אבנרי, אורי , בשדות פלשת 1948‏
בשדות פלשת 1948‏
אורי אבנרי
זהו ספר מיוחד במינו, גם בין ספרי המלחמה. אורי אבנרי התגייס בראשית מלחמת העצמאות, ושירת ביחידה קרבית מובחרת במשך כל מהלכה, עד קרוב לסופה, כאשר נפצע קשה וניצל תודות לחירוף-הנפש של חיילים שאותם הדריך.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ