חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
שנת השועל
רות עפרוני
שנת השועל של רות עפרוני מתחילה במפגש אקראי בפרדס שליד רחובות וממשיכה בנסיעה של כל המשפחה לבוסטון, שם רק הולך וגובר המתח בין ביוּת לפרא, בין חופש למשפחה: היא מפתחת קראש על אבא אחד מהגן של הילד, קונה בחנות יד שנייה את המגפיים של אחותה שמתה, מתפשטת מול שבעה גברים שמציירים אותה בעירום, הולכת מכות, נפרדת מאמריקה וחוזרת אל הורים, כלבים, ילדים, אהבות ונעורים.
וודפורד, פרי , שוברט‏
שוברט‏
פרי וודפורד
לחובבי המוסיקה ניתנת, זו הפעם הראשונה, ההזדמנות לפגוש את האמן-האדם, ללמוד על חייו, אהבותיו ושנאותיו ולעקוב אחר התפתחות יצירתו בעזרת מונוגרפיה מרתקת ומפורטת, עשירה בחומר תיעודי מצולם ובאיורים, כולל קטעים מכתב ידו המקורי של המלחין.
בונדי, רות , שיבא - רופא לכל אדם‏
שיבא - רופא לכל אדם‏
רות בונדי
סיפור חייו של שיבא כרוך ללא הפרד בסיפורה של הרפואה בישראל מראשית צעדיה ובסיפור בית החולים "תל-השומר", על הקשיים הרבים, על אלפי האילתורים והוויכוחים הגדולים שליוו את דרך התפתחותם, בשאלות שחלקן עומדות על הפרק ונתונות בדיון ציבורי עד היום.
פרינס-יוז, דון , שירת הגורילות‏
שירת הגורילות‏
דון פרינס-יוז
בספר האוטוביוגרפי המאלף הזה, דון פרינס-יוז מתארת את הצמיחה שלה מאוטיזם שלא אובחן עד לרגע שבו נכנסה כאישה צעירה לגן החיות בסיאטל ומיד נכבשה בקסמן של הגורילות. הרוך והחמלה שקלטה במבטן גרם לה להיפתח.
שחם, נתן , שלום חברים‏
שלום חברים‏
נתן שחם
כך, לפני שיהיה מאוחר מדי, סוף-סוף החליט נתן שחם לקיים את שהבטיח לפני שנים רבות ליגאל אלון: פרסום דיוקנאותיהם של אנשים ידועים וידועים פחות, ששיחקו, או משחקים עדיין, תפקיד מכריע בהיסטוריה של מדינת ישראל. זיכרונותיו טבולים בהרבה אהבה, אולם לא נעדר מהם שיפוטו הביקורתי של הסופר.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ