חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
שטיקל, בטינה , ילדים שואלים זוכי פרס נובל עונים‏
ילדים שואלים זוכי פרס נובל עונים‏
בטינה שטיקל
על שאלותיהם עונים בספר ייחודי זה גדולי המדענים ואנשי הרוח בעולם, הם חתני פרס נובל. בשפה בהירה הם נותנים הסברים פשוטים לבעיות מורכבות בתחומים כמו פיזיקה, ביולוגיה, פוליטיקה וכלכלה. הם מספרים על תופעות טבע מרתקות, על תגליות מדעיות חדשות, ועונים על שאלות שילדים שואלים בכל דור ודור – למה יש מלחמות בעולם? מה זאת אהבה?
מדונה , ימבה כסף‏
ימבה כסף‏
מדונה
ימבה כסף היה בלי שום ספק האיש הכי עשיר במדינה. היה לו כל מה שאפשר לקנות בכסף. אבל היתה לו בעיה אחת קטנה, קטנטנה. למרות כל הכסף שימבה הרוויח, הוא לא היה מאושר
מדונה , יקוב ושבעת הגנבים‏
יקוב ושבעת הגנבים‏
מדונה
זהו סיפור על יכלתו של כל אחד מאיתנו לפתוח את שערי השמים, גם אם אנחנו מרגישים חסרי ערך. מפני שכאשר אנחנו פועלים נגד הטבע האנוכי שלנו, אנחנו מחוללים נסים – בחיינו ובחיי אחרים
אורגד, דורית , ידידי הגוזלים‏
ידידי הגוזלים‏
דורית אורגד
"... פתאום שמעתי צריחות. כונתי את המשקפת אל הקומה השלש עשרה, וראיתי את הצפור הגדולה עומדת שם. היה לה ראש בהיר ומקור מעוקל. עוד אני מתבונן בה, והיא התרוממה ועפה, ענקית עוד יותר, כעבר זמן מה חזרה ורגליה המתוחות אוחזות בדבר מה לבן..."
זרחי, נורית , ילדת חוץ‏
ילדת חוץ‏
נורית זרחי
בסיפור ילדת חוץ חברו כל הסגולות הטובות של סיפור מעולה לילדים: נושאו – חבלי קליטתה של ילדה עירונית, כאשר המציאות הכאובה והזיותיה של הנערה ברוכת הדמיון שלובים בו באיזון מאופק ואמין. עלילת הסיפור – העימות בין ילדת החוץ לבין העולם החדש שנקלעה אליו, כובשת לב במקוריותה ובשפע האירועים המשובצים בה.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ