חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
חיות בר ספר לוח - קרטון
מִי שֶׁמְּתַרְגֵּל מִשְׁתַּפֵּר! דַּפֵּי־לוּחַ מְיֻחָדִים וְאַרְבָּעָה גִּירִים יְסַפְּקוּ שָׁעוֹת שֶׁל הֲנָאָה בִּכְתִיבָה, צִיּוּר וּמְחִיקָה. פָּעוֹטוֹת יֹאהֲבוּ לְהַעֲתִיק וּלְצַיֵּר חַיּוֹת בַּר שׁוֹנוֹת, לְתַרְגֵּל הַעֲתָקַת צוּרוֹת וּלְהִתְנַסּוֹת בִּכְתִיבָה.
הופר, רינת , חנן הגנן‏
חנן הגנן‏ - קרטון
רינת הופר
חנן הגן בעגלה עם פעמון נוסע ברחוב ושר לו פזמון: שסק, משמש, אפרסמון, בתוכם חבוי מטמון! "אחת המשוררות המעניינות של העשור האחרון." (יעל דר, עוד סיפור אחד ודי)
חיבוק דב
ניקולד אולדלנד
היה היה דב שופע אהבה ואושר. בכל פעם ששוטט ביער ונתקל ביצור חי, היה מחבק אותו. אבל יותר מכל אהב הדב לחבק עצים. והנה יום אחד, הוא הבחין באיש צועד לתוך היע ובידו גרזן. לראשונה בחייו לא הרגיש הדב שום רצום לחבק...
חפרפרת אחת בגינה
ג'וליה דונלדסון
חפרפרת אחת בגינה, חופרת גומה קטנה. שני נחשים זקופים, את האדמה מגרפים. כולם עובדים יחד בגינה - משקים ועודרים, וגם לומדים מספרים - בספר פעוטות עליז ומאיר עינים מאת ג´וליה דונלדסון, סופרת הילדים האהובה.
רוס, אודט , חומי לומד, מספרים‏
חומי לומד, מספרים‏
אודט רוס
אחד, שניים, שלושה, ארבעה, במיטה הצרה. אוי, עכשיו חמישה ישנים על הרצפה הקרה! חומי הכלבלב מזמין את הפעוטות לגלות סיפור קצר בתמונות בסדרה לימודית ייחודית לגיל הרך. הסדרה המושלמת לבעלי דמיון גדול וידיים קטנטנות
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ