חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
הירושה – המשך עלילות אראגון, סדרת העזבון
כריסטופר פאוליני
זהו הכרך האחרון והמרתק בסדרת הירושה מאת כריסטופר פאוליני. את ארגון הספר הראשון בסדרה החל כריסטופר פאוליני לכתוב כשהיה בן חמש-עשרה, בהשפעת אהבתו העזה לפנטזיה ולמדע בדיוני. הסדרה זכתה להצלחה מסחררת, תורגמה ליותר משלושים שפות, הפכה לרב-מכר בינלאומי ועובדה לקולנוע.
קסטנדה, קרלוס , האש שבפנים‏
האש שבפנים‏
קרלוס קסטנדה
בהאש שבפנים מתחיל קסטנדה לספר על אודות התורה המופלאה שלימדהו דון חואן החמקמק, הלגלגן כלשהו, המפחיד לעיתים, תורה שבזכותה היה מסוגל לנתר מעל מרומי ההר השטוח אל תוך התהום. פעולה זו נתאפשרה על ידי תקופת חניכות ממושכת ומצב מיוחד של בהירות תפיסה, שבו גילה דון חואן את סודות השליטה על התודעה.
צ
הגאווה של שאנור‏
ק` ג` צ`רי
טולי היה הניצול היחיד מספינתו – ספינה של גזע חדש ולא-מוכר – ועתה הוחזק בשבי הקיף האכזריים והבוגדניים. נותר לו רק סיכוי אחד: למצוא מקלט בספינת ההאני, הגאווה של שאנור.
טולקין, ג
ההוביט‏
ג`ון רונלד רעואל טולקין
הרפקתה עתירת-דמיון ורבת-תלאות, המביאה את הקורא אל ממלכות של קוסמים וננסים, שדונים ודרקוים. מסעו של ההוביט – הלא הוא הננס אוהב-השלום ואמיץ-הלב, המסייע לגמדים לנצח את הדרקון שחמס את ממלכתם
טולקין, ג
הוביט-בתרגום טייסי חיל‏
ג`ון רונלד רעואל טולקין
ה"הוביט" שכבש את לבותיהם של עשרות מיליוני קוראים ברחבי תבל הוא סיפור-הרתפקה רב-תלאות ועתיר דמיון המביא את הקורא אל ממלכותיהם של קוסמים וננסים, שדונים ודרקונים, תוך כדי מסעו של הוביט – הננס אוהב-השלום ואמיץ-הלב המסייע לנצח את הדרקון שחמס את ממלכת הגמדים.
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ