חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ס
סודו של המרקיז
דולורס רדונדו
אלברו מת בתאונת דרכים, ובן זוגו הסופר מנואל אורטיגוסה מגיע אל גליסיה כדי לקבור אותו ולסיים את חקירת הטרגדיה. רק אז הוא מגלה כי אלברו היה אדם רב השפעה וכוח בעל אדמות, אחוזות ומשפחה שלא שמע עליה מעולם. תיבת הסודות ששמר מפניו נפתחת אט־אט, ואחרי חמש־עשרה שנות זוגיות מנואל מבין כי אלברו ניהל חיים כפולים.
סייבר בסינגפור
עוזי עילם
אחרי שנלחם בטרור האיסלמי וחרש תלם בשדה הלוחמה הטכנולוגית־בטחונית, ד"ר גדעון בן ארי מגיע לסינגפור. גדעון ושותפו הצעיר דן אבני מתכוננים להציג בפני הסינגפורים פרויקט פיתוח אזרחי של בינה מלאכותית, אך לפני שהם מספיקים להדגים את כדאיות המיזם הם נחשפים לצל המאיים של הטרור האירני והאיום ממאלזיה השכנה.
ספר המראות
י.א. צ׳ירוביצ׳י
איך היית פותר תעלומת רצח? האם היית סומך על זיכרונות של אחרים? או על הזיכרון שלך? פרינסטון, 1987: הפרופסור הנודע לפסיכולוגיה ג'וזף וידר נרצח באכזריות. ניו־יורק, עשרים וחמש שנים מאוחר יותר: אל הסוכן הספרותי פיטר כץ מגיע כתב יד. או אולי זה בכלל וידוי? עכשיו: חשוף את סודות ספר המראות ותדע למה הזיכרון שלך הוא כלי הנשק הקטלני מכול.
פלמינג, איאן , סהרון‏
סהרון‏
איאן פלמינג
כאשר התבקש גיי`מס בונד ליישב מחלוקת אודות "התנהגות שאינה ראויה לג`נטלמן" במועדון הימורים אקסקלוסיבי, חשב שאינו צריך אלא לחלץ את מפדו הנערץ ממצב מביך. כי האצבע המאשימה כוונה אל סר הוגו דראקס, איש עסקים, גיבור עממי ופטריוט נערץ – ראש פרוייקט הסהרון שבו תלתה בריטניה את תקוותה לעתיד בטוח יותר.
וודוורד, בוב , סודות המודיעין האמריקאי‏
סודות המודיעין האמריקאי‏
בוב וודוורד
כשהוא מתמרן בין מוקדי הכוח בוושינגטון, קנה לו קייסי חופש פעולה כמעט מוחלט, והיה למעשה לראש שירותי הביון, רב-העוצמה ביותר בארבעים שנות ההיסטוריה של המוסד. הוא שיחק בביטחה בזירת הפוליטיקה העולמית ויצר מחויבויות מדיניות לאומה האמריקאית ולנשיאה, במערכות יחסים חשאיות ובמלחמות סודיות.
1234
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ