חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מתח
ל
קורמייר, רוברט , לאחר המוות הראשון‏
לאחר המוות הראשון‏
רוברט קורמייר
מה קורה כאשר ארגון חבלני משתלט על אוטובוס מלא ילדים ומחזיק בנוסעים כבני ערובה? קייט, מירו ובן הם שלושה צעירים שהגורל מפגיש אותם באירוע החבלני. קייט, הנהגת, אחראית לשלום הילדים; מירו גדל במחנה פליטים ורואה בטירור ובהרג את יעודו. בן, בנו של אלוף בצבא, נאלץ למלא תפקיד הקובע בגורלות אדם. כיצד יפעל כל אחד מן השלושה במצב שנוצר? כיצד יתמודד עם הפחד, הסבל והכאב?
היגינס, ג
לגעת בשטן‏
ג`ק היגינס
פרנק בארי הוא רוצח מסוג אחר, איש טרור ההורג לא למען העיקרון – אלא למען הכסף, או הנאתו האישית. שירות הביון הבריטי נחוש בדעתו לעצרו ומציע לברוסנן לבצע את המשימה תמורת שחרורו מבית הכלא הקשוח ביותר בצרפת, באי בל.
אמיר, גל , לילה אדום‏
לילה אדום‏
גל אמיר
ליל הסילווסטר, שנת 2000. גופתו של כומר קתולי נמצאת מוטלת בצימר בצפון. על הקיר מרוחה בדם כתובת לטינית. טביעות האצבעות מובילות את המשטרה לזיהוי מהיר של החשוד. יש עם זה רק בעיה אחת: החשוד מת ונקבר עוד באפריל 1965
זילאזני, רוג
למות באיטלבאר‏
רוג`ר זילאזני
ה. הוא שמו המוכר. ה. יצור מיוחד במינו, שאין דומה לו בכל הגלקסיה, שכן למגע שלו יש כוח מרפא. בכל מקום שבו יש מגיפה, מחלה, כאב וייסורים, ה. הוא המרפא. אבל ה. מביא איתו גם מוות וחורבן לכל מקום. כישרונו מחליף פני, משתנה – ומפניו הוא מזהיר את בני האדם. לחיות באיטלבר או למות באיטלבר – זו השאלה.
פרקר, רוברט ב , למות פעמיים‏
למות פעמיים‏
רוברט ב פרקר
סאני רנדל, חוקרת פרטית נועזת, נקראת להגן על פמיניסטית רדיקלית שחושדת שעוקבים אחריה. הפרשה מסתבכת, ושני מקרי רצח מטילים את רנדל אל העולם התחתון של בוסטון ואל חוגו של גנגסטר שחור ומאיים העומד בראש רשת זונות.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ